Луцьк: проти Ігоря Поліщука таки порушили «кримінал»

У Луцьку порушили кримінальне провадження проти секретаря міської ради — тимчасового очільника Ігоря Поліщука.

Про це стало відомо виданню «Волинське агентство розслідувань» з власних джерел у силових структурах.

Силовиками порушено кримінальне провадження по факту невиконання рішення Луцького міськрайонного суду щодо скасування рішення про звільнення та негайне поновлення на посаді секретаря Юлії Вусенко.

Цю інформацію підтвердила і адвокат Юлії Вусенко — Оксана Комарницька.
«По факту подання заяви про умисне невиконання постанову суду до Єдиного реєстру внесено кримінальне провадження за частиною 3 статті 382 ККУ. Органом досудового розслідування Луцьким відділом поліції ГУНП створено групу, в яку входить 5 слідчих і 4 прокурори. Тому є законні підстави поставити під сумнів легітимність проведення сьогоднішньої сесії», – зауважила адвокат Оксана Комарницька.

Нагадаємо, що 13 червня Юлія Вусенко повідомила прокуратуру про скоєння Ігорем Поліщуком кримінального правопорушення — невиконання рішення суду.

2 червня Луцький міськрайонний суд Волинської області ухвалив постанову, якою Юлію Вусенко поновлено на посаді секретаря Луцької міськради з 16 березня 2017 року, а рішення Луцької міськради №19/1 від 15 березня 2017 року «Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Вусенко Ю.В.», визнано не чинним та скасовано.

Попри те, що рішення оскаржили в апеляційному порядку, Ігор Поліщук так і не передав Юлії Вусенко повноваження.

1 коментар

  1. Вася сказав:

    А чому “ТАКИ порушили”? Це слівце спотворює увесь смисл події. Просто – порушили. На законній основі. Поліщук – державна людина, юрист за фахом, чим він так пишається. І тут – така хуйня: веде себе, як дитина старшої ясельної групи, яка накакала в памперс.

Залишити відповідь