Гарячу воду в Луцьку не вимикатимуть — гроші з бюджету дали

Рішення по внесення змін до бюджету міста Луцька таки прийняли. Зокрема, депутати після обідньої перерви зібрались на засідання бюджетної комісії і вирішили видалити з рішення пункт щодо перенаправлення 10,5 мільйонів гривень з проекту будівництва школи на прокладення дороги по вулиці Липинського.

Багато депутатів поставились до такої пропозиції досить критично і до обіду вони понад 2 години вони дискутували лише навколо цього питання. Зрештою — вони так і не проголосували за внесення змін до бюджету.

Фактично за 20 хвилин ДКП «Луцьктепло» оприлюднило інформацію про відключення гарячої води в місті через відмову внести зміни до бюджету, де було передбачено 5 мільйонів гривень фінансової допомоги.

Виявилось, що у цій сумі закладено зарплату працівників підприємтсва борг за використаний газ та погашення заборгованості за оренду котельні.

«Це пряма маніпуляція. Луцьктепло заявило, що через депутатів завтра відключать гарячу воду — не маніпулюйте цим питанням», – попросив Микола Федік.

Згодом в міську раду почали сходитись працівники КП «ЛПЕ» та ДКП «Луцьктепло», яких оперативно організували для того, аби соціальним обуренням натиснути на окремих обранців. Ігор Поліщук відзначив, що саме через позицію окремих депутатів по відмові перенаправити 10,5 мільйонах гривень з проекту будівництва школи №27 — і виникають такі проблеми, адже змінами до бюджету міста було передбачено вирішення низки соціально-економічних проблем.

Зрештою, «За» внесення змін до бюджету проголосувало 23 депутати Луцької міської ради з 32 присутніх у залі.

Залишити відповідь