СБУ завершила перевірку щодо батальйону «Айдар»

Служба безпеки України завершила розслідування про причетність військових з батальйону «Айдар» до створення терористичної організації.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook.

«Слідчі СБУ в результаті здійснених заходів не отримали фактичних даних, що свідчать про вчинення військовослужбовцями батальйону територіальної оборони «Айдар» кримінального злочину за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) КК України», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що в ході розслідування СБУ отримала дані про вчинення окремими колишніми і діючими військовими «Айдара» в складі злочинної групи ряду злочинів насильницького спрямування.

Спецслужби передали отримані дані в Сватівській відділ поліції ГУНП в Луганській області, де вже розслідуються інші правопорушення, вчинені злочинною групою «Айдара».

Нагадаємо, що комбат добровольчого батальйону «Айдар» Сергій Мельничук виявився під прицілом СБУ. Проти нього спецслужби розслідують кримінальні справи за статтею «створення терористичної групи» і «розбій».

Також бійці «Айдара» влаштували протести в Києві. Бійці виступають проти звинувачень правоохоронних органів в тероризмі і вимагають для себе офіційного статусу.

Залишити відповідь