Обшуки у Держлісагентстві: НАБУ вилучило особову справу Кватирка, – ЗМІ

Детективи НАБУ під час обшуків у Держлісагентстві 20 червня вилучили особові справи керівника Волинського облуправління Олександра Кватирка та керівника Житомирського облуправління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського.

Про це Укрінформу повідомило джерело в правоохоронних органах.

«Під час обшуків вилучили особові справи начальників Волинського та Житомирського обласних управлінь», – зазначив співрозмовник.

За його словами, детективи також вилучили документи, які стосуються наказу ДАЛРУ від 21.04.2017 р. «Про затвердження Переліку земель лісогосподарського призначення, у межах яких є частини, які порушені внаслідок незаконного видобування бурштину і потребують рекультивації».

«Забрали всі документи, які стосуються наказу про рекультивацію», – сказав він.

Курінський очолив Житомирське ОУЛМГ у 2014 році. Тоді його заступником став Кватирко, який вже у 2015 р. обійняв посаду начальника Волинського ОУЛМГ.

Нещодавно детективи НАБУ спільно з ФБР під час спецоперації викрили народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 311 тисяч доларів. Нардепи обіцяли внести зміни до законодавства, які регулюють видобуток бурштину. Після невдачі планували організувати видобуток бурштину під виглядом рекультивації земель у Рівненській, Житомирській та Волинській областях.

За даними САП, депутати також обіцяли вплинути на ухвалення посадовими особами Держлісагентства наказу про затвердження переліку земель лісогосподарського призначення, які підлягають рекультивації.

Залишити відповідь