Мешканці району ДПЗ звернулися з клопотанням до нардепа Лапіна

До народного депутата Ігоря Лапіна звернулися мешканці одного з мікрорайонів Луцька, які просять його «підняти проблему смороду» на центральний рівень.

Про це пише громадська активістка Наталія Гуркіна у Facebook.

Як відомо, проблема смороду актуальна й досі.

«Її потрібно вирішувати. Мешканці нашого мікрорайону вже привертали до цієї проблеми увагу. Ми щиро дякуємо заводу «Біо Пек» за те, що зупинив виробництво і вирішує питання з очисними спорудами», – пише активістка.

«Ми цінуємо всі кроки, які робить влада міста і області для вирішення цього питання, але, враховуючи, що проблема на сьогоднішній день не вирішена (а їй не місяць і не два!) ініціативна група мікрорайону Дубовий гай (ЛПЗ) зібрала підписи і передала сьогодні клопотання депутату Верховної Ради, обраному від Луцька, Ігорю Олександровичу Лапіну. Щиро надіємося, що спільними зусиллями всіх: міської, обласної і центральної влади, питання смороду міста Луцька буде конструктивно вирішене».

_____________________________
Депутату Верховної Ради України
Лапіну Ігорю Олександровичу
Громади міста Луцька

Клопотання

З весни Луцьк потопає у смороді. Лучани неодноразово звертали увагу міської та обласної влади на цю проблему: зверненнями, скаргами, петиціями, флешмобами, дзвінками на гарячу лінію міської ради. На сьогоднішній день результат відсутній!

Нестерпний запах викликає погане самопочуття дорослих і дітей, обмежує можливість прогулянок, провітрювання приміщень, нівелює статус Луцька, як зеленого і комфортного міста для проживання.

Просимо Вас, представника Громади у Верховній Раді, взяти питання екологічної безпеки міста Луцька під свій контроль. Просимо Вас подати депутатське звернення щодо цієї проблеми у Генеральну прокуратуру України, Державну екологічну інспекцію України та Міністерство охорони здоров’я.

Про результати звернень просимо прозвітувати публічно.

Нагадаємо, через сморід Ігор Лапін кличе до Луцька міністра екології Остапа Семерака. Про це він заявив 21 червня з трибуни Верховної Ради.

1 коментар

  1. Анонім сказав:

    Неха приїдуть всі депутати луцькради і винюхають сморід

Залишити відповідь