Генконсула Польщі просять змінити графік руху потяга «Ковель-Хелм»

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілися з Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Вєславом Мазуром.

Як повідомляє прес-служба Ковельської міськради, метою зустрічі було обговорення напрямків подальшої співпраці. Зокрема, міський голова поінформував консула про те, що Ковель вдало реалізовує проекти із своїми польськими містами–партнерами у сфері культури, спорту, освіти. На сьогодні ведеться робота з налагодження економічних стосунків: у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь- Україна – 2014-2020» підготовлено проекти з Хелмом, Ленчною та Щучиним.

Консул висловив стурбованість ситуацією щодо черг на українсько-польському кордоні. Це значно ускладнює співпрацю між партнерами двох країн. З цього приводу він планує найближчим часом організувати зустріч, на яку запросить Олега Кіндера, аби обговорити це питання та знайти можливості для спрощення перетину кордону у службових цілях.

Крім того, йшлося про зміну графіка руху потяга «Ковель-Хелм». Міський голова передав прохання від мешканців Ковеля. Для більшості було б вигідніше, аби рейковий автобус відправлявся у ранковий час, щоб люди змогли вирішити свої питання впродовж дня, а ввечері повернутися додому.

Вєслав Мазур підтримав цю пропозицію і пообіцяв теж свою підтримку.

На завершення розмови Олег Олексійович запросив Вєслава Мазура взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста Ковеля.

1 коментар

  1. Сава Вітер сказав:

    Не Хелм, а Холм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.