Луцьк: презентують унікальні соціальні ролики

21 червня об 11:00 в кінокомплексі «Адреналін», синя зала (вулиця Карбишева, 1) відбудеться презентація соціальних роликів на тему безпеки дорожнього руху.

У роликах ідеться про керування в стані алкогольного сп’яніння та негативні наслідки від цього, – інформує прес-служба Патрульної поліції Луцька.

Статистика вражає: за перші чотири місяці 2017 року в Україні в ДТП, що стались з вини нетверезих водіїв, травмувалось 389 осіб і 25 загинуло.

Ролики створені у співпраці Патрульної поліції Луцька та Соціальної ініціативи Андрія Покровського #МИSVIDOMI.

Вперше поліція та громадськість відзняли повноцінні професійні роботи, які транслюватимуться в мережах кінотеатрів та на центральних каналах.

Опісля презентації відбудеться дискусія на тему «Керування у стані сп’яніння: шляхи вирішення проблеми», в якій візьмуть участь поліцейські, медики, представники влади, соціальних служб та всі охочі.

Також патрульні поліцейські проведуть майстер-клас для дітей на тему безпеки дорожнього руху на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

У Луцьку презентують унікальну соціальну рекламу21 червня (середа) об 11.00 в кінокомплексі Адреналін, синя зала (вул. Карбишева, 1) відбудеться презентація соціальних роликів на тему безпеки дорожнього руху.У роликах ідеться про керування в стані алкогольного сп’яніння та негативні наслідки від цього.Статистика вражає: за перші чотири місяці 2017 року в Україні в ДТП, що стались з вини нетверезих водіїв, травмувалось 389 осіб і 25 загинуло!Ролики створені у співпраці Патрульної поліції Луцька та Соціальної ініціативи Андрія Покровського #МИSVIDOMI. Вперше поліція та громадськість відзняли повноцінні професійні роботи, які транслюватимуться в мережах кінотеатрів та на центральних каналах.Опісля презентації відбудеться дискусія на тему «Керування у стані сп’яніння: шляхи вирішення проблеми», в якій візьмуть участь поліцейські, медики, представники влади, соціальних служб та всі охочі.Також патрульні поліцейські проведуть майстер-клас для дітей на тему безпеки дорожнього руху на території культурно-розважального центру Адреналін Сіті.Запрошуємо на презентацію!#lutskpolice #ПатрульнаполіціяЛуцька #МИSVIDOMI

Posted by Патрульна поліція Луцька on Montag, 19. Juni 2017

Залишити відповідь