Луцьк: на КП «Ласка» виявили наркотичні препарати, а Новарчук заявила про провокацію

У Луцьку на території КП «Ласка» сьогодні виявили наркотичні препарати, які не перебувають у вільному обігу.

Заборонений препарат «Морфін» виявила працівниця — Любов Примакова. Її взяли на комунальне підприємство у якості представника громадськості, після протестів, проти незаконної діяльності керівництва «Ласка», яке звинувачують у низці порушень. Активістка неодноразово заявляла про порушення, що систематично виявляли зоозахисники на території підприємства. Тож з 12 червня, вона приступила до роботи на КП «Ласка» і взялася контролювати діяльність підприємства.

Таким чином, на території комунального підприємства, у холодильнику, який знаходиться в адмінприміщенні поруч з веткабінетом, вона знайшла поруч з продуктами кілька упаковок медикаментів. Серед них виявились 2 упаковки з ампулами нарковмісного препарату«Морфін». З’ясувавши, що цей препарат є забороненим для вільного обігу — вона одразу ж повідомила про порушення заступника міського голови Костянтина Петрочука. Разом з ним Любов Примакова повернулась на КП «Ласка», аби зафіксувати порушення та викликати поліцію, адже даний інцидент — це вже підстави для порушення кримінального провадження.

«Я одразу повідомила Петрочука сьогодні зранку, що в нас в холодильнику разом з продуктами, з ліками лежить речовина невідомого походження під назвою «Морфін». Він мені не повірив. Ми сіли в машину і поїхали аби все подивитись. Ці препарати лежали в холодильнику разом де й харчі. Тут взагалі немає окремого холодильника для медикаментів — тут усе на купу з протухшою сільодкою, вакцини залиті майонезом», – розповіла Любов Примакова.

Одразу ж директор КП «Ласка» викликала поліцію і заявила, що це наклеп і провокація зі сторони зацікавлених осіб. Це вона заявила і журналістам «Волинського агентства розслідувань».

«Якимось чином у даному холодильнику опинилися наркотичні препарати. У холодильнику доступ до якого мали багато людей, в тому числі й усі працівники підприємства. Оскільки в нас немає багато коштів на холодильники для всіх потреб — він поділений на умовні відсіки: є нижня поличка, де працівник може поставити продукти, які він приніс, а частина для медикаментів, частина для продуктів. Тут стояли препарати, які треба зберігати у холодильнику. Всі інші препарати в нас зберігаються в операційній, ключ до якого має лише ветеринар», – повідомила Дана Новарчук.

Вона запевнила, що під час проведення операцій на території КП «Ласка»не використовуються наркотиковмісні препарати.

«В нас тільки є ліцензія на ветеринарну діяльність, де використовуються ті препарати, які дозволені до використання законодавством. Певно що це була якась провокація. Хто це зробив провокацію я не знаю, я хочу щоб всі працівники пройшли детектор брехні, ми його оплатимо для всіх працівників. В тому числі і для мене. Ми підозрюємо одну з працівниць, її дії такі дуже дивні, я не можу сказати напевно. Хай розбирається поліція», – заявила Новарчук.

На місце події одразу викликали слідчих-криміналістів, які зняли з холодильника відбитки пальців та провели усі необхідні слідчі дії. Неофіційно полісмени зауважили, що встановити де й кому надавалась партія нарковмісного медпрепарату (медустанова, яка має дозвіл на призначення та видачу таких препаратів) встановити не так і важко, адже ці препарати за номером партії підлягають чіткій підзвітності. Більше того, підзвітності підлягають навіть порожні ампули, які після використання також обліковуються у медустанові.

Також варто зауважити, що препарат з нової партії і датований травнем місяцем 2017 року. В одній упаковці відсутні кілька ампул, скільки їх потрапило у вільний доступ, з чиїх рук та для яких цілей — встановлюватимуть правоохоронні органи. Любов Примачук та зоозахисниці розповідають, що вже попередньо чули про те, що на КП «Ласка» використовують сильнодіючі препарати, якими забезпечує притулок одна з поплічниць директорки Дани Новарчук. Подейкують — жінка має відношення до медицини і цілком ймовірно, що має доступ до наркотиковмісних препаратів, які підлягають чіткому обліку та є забороненими у вільному обігу.

Тим не менше, сама Дана Новарчук заявляє, що наркотичні препарати на території КП «Ласка» їй підкинули, аби у такий спосіб посунути її з посади.

Тож нині цим питанням вже займаються криміналісти та правоохоронці.

Варто зазначити, що на території КП «Ласка» за останній місяць значно зменшилась кількість тварин — їх тут налічується трішки більше 100, куди вони поділись — не відомо. Однак, зоозахисники переконані, що більшість тварин — хворі, тож керівництво, аби не надавати цьому розголосу, активно нищить хворих собак.

30 коментарів

 1. вася сказав:

  все йде до того що скоро в холодильнику кп ласка чи десь поблизу виявлять запчастини від малолітнього страхолюддіна пердонюка і вийде ще більша провокакція

  • пабло ескобар гавірія сказав:

   так, схоже істеричні луцькі бабоньки цього разу перейшли межу, за якою треба ходити весь час оглядаючись на 180. активістка любов примакова спочатку всім знайомим, тоді напівзнайомим, тоді вже і незнайомим похвалилася що йде до буцегарні не трудитися, а втнути провокакцію. видно радість в штанах не втрималася. а тепер таки майже наступила на самісінький хвіст міжнародному наркотрафіку, але БІДАБІДА – не мала з собою солі, щоб на той хвіст насипати. хвіст вислизнув тепер хід за трансконтинентальним наркобізнесом, а він, як відомо, такої наглості не пробачає.
   а правильно писати “сільодка” чи може все-таки “сєльотка”?

   • Наталія сказав:

    Ой-ой, проснулися працівники притулку!!!! Так, людина настільки дурна – щоб сама принесла, підкинула ліки, і сама ждала, допоки її арештують! Сміх! Якщо звести в одне інтерв’ю вашої Даночки за останні кілька місяців – багато цікавих речей можна почитати. Для чого провокувати те, що давно уже спровоковане….

    • пабло ескобар гавірія сказав:

     примакова не настільки дурна, а набагато дурніша, це видно з її хабітусу і хабітусу її сина. і – так, тепер її в кращому випадку арештують

     • Лучанка сказав:

      Спочатку хотілось нагадати Вам,що те що Ви пишете це публічна образа,по-друге,ми щось пропустили,невже вже відбулось слідство і встановлені винні,звідки така впевненність,що винна саме Примакова а не Дана І іі оточення,давайте залишим розбиратись з цим всім поліціЇ.Скільки ще будуть всі прикривати Дану і її злочини(розкрадання коштів,бюджетих,спонсорів,волонтерів,вбиства тварин(питання про зникнення тварин з притулку)повна антисанітарія в притулку,розведення вірусних інфекцій.

     • пабло ескобар гавірія сказав:

      Лучанка, не нагадуйте мені очевидного, я добре усвідомлюю що я пишу. Це не тільки образа, це ще й публічно висловлений намір намір ознайомити примакову і Ко з умовами перебування в травматологічному відділенні, або ж відділенні щелепно-лицьової хірургії. Зможе навіть не повертатися звідти, якщо сподобається. В нас, в наркокартелях з цим дуже суворо.
      А ви на мене в поліцію заявіть))) Або подайте фсут

     • пабло ескобар гавірія сказав:

      Лучанка, а я щось пропустив, по злочинах Новарчук відбувся суд і винесений обвинувальний вирок? А чого тоді злочинами називаєте? От ми в наркокартелях якраз не прокурори і нам не треба слідства і судів. Ми постановляємо вироки по своїх внутрішніх переконаннях.

     • Маргарита сказав:

      Ви в психіатра давно були на огляді?в принципі все зрозуміло,в Дани і КО такі самі захисники як і вони,з психічними відхиленнями.

    • Анонім сказав:

     Уявіть,що на стільки дурна, а можливо ще й дурніша, ніж ви уявляєте.І дурна і обмежена.вВ своїх свідченнях поліції вона сказала що препарат побачила ще в пятницю, в неділю в інтернеті знайшла і прочитала що це за препарат, бо до цього не знала.Уявляєте,людина яка, як вона стверджував,має три вищі освіти, одна з яких фармацевтична не знала що таке морфін.? Висновок зробіть самі

 2. Ольга сказав:

  До чого Ви тут пишете про провокації і все інше,незаперечний є один факт,порушення на кп Ласка є,до тогож достатньо вагомі.На вулицях Луцька безліч безпритульних,не стерилізованих тварин,з кожним сезоном все більше,волонтери просто невзмозі з цим самі щось зробити,а пані Дана гастролює по іншим містам,за немалі гроші звозить тварин з інших міст,і гроші і тварини зникають незрозуміло куди,місцевій владі надано безліч доказів,результату ноль.Висновок один,там де великі гроші,того і “кришують”

 3. Анонім сказав:

  По Луцьку давно вжe ходять чутки між людьми, що наркотичні рeчовини в притулок і нe тільки постачає подруга Новарчук ,Ольга Мазeпа. А щe вони разом крутять ГО Волинськe Товариство Захисту Тварин з яким співпрацює КП “Ласка”. Дужe цікава схeма…нeвжe цe нe для противозаконних махінацій?

  • Ірина сказав:

   Чому при такій кількості явних порушень(вже і кримінальних)ця особа(ДАна)і їй подібні, це досі керують кп Ласка,коли місцева влада почне діяти!!!

   • Анонім сказав:

    Том,що немає жодних доказів, крім фобіі і брехні неповноцінних членів Антиласки

    • Луцьк сказав:

     Анонім,немає доказів,чи просто хтось нехоче їх бачити і прикриває і кришує Дану і її банду?А ті,що її захищають це все її подільники,одна постачає з медзакладу де працює наркоту,потім діляться грошима,ніяк не можна відірвати від ситного і грошового корита,сволота.

     • Анонім сказав:

      Овва. Та в медзакладі де та “одна” працює настільки багато різної наркоти, що ця наркота там лежить на кожному кроці великими купами. Купи настільки великі, що на отримані бариші банда “Ласка” давно купила всіх з власником корпорації “Рошен” на чолі. Тому ніхтось і нехоче їх бачити.

    • поліграф поліграфович сказав:

     В члени “Антиласки” брехунів не беруть. Там зібралися винятково світлі, правдиві люди, які під страшним ризиком виводять на чисту воду всячеську наволоч, живодерів і наркоторговців. Прийдіть на їхні зібрання і подавіться в їх чесні очі.

   • Анонім сказав:

    Напевно тому що кримінальних порушень просто немає.Буде доведено судом тоді і будете писати, а так багато шуму з нічого

  • бгг сказав:

   Та ця пара на наркоті і нелегальному постачанні собачатини в КНДР вже давно собі купили маленький острів і по фалькону. Просто довести ніхто нічого не може. Мабуть дуже шифруються.

  • Анонім сказав:

   А я чув що наркотики підклали на притулок Прімакова а принесла їй Петренюк Ірина. Прімакова це по великому секрету сказала своїй кращій подрузі, яка виявилась нашою спільною знайомою.

   • онанім сказав:

    щось не сходиться. я чув, що петренюк від свого арабського хабіба в прямій кишці контрабасом привозить героїн. а примакова, як я чув, підкинула в холодильник морфін. а “ласка”, як я досі чув, взагалі торгує метамфетаміном північнокорейського виробництва, який вимінює в режиму кіма на собачатину 7-ї категорії (це та, яку розрубують разом з будкою), чим означена “ласка” створює конкуренцію федосовій-цибульській, котра тягає в вагіні метамфетамін з расєюшкі. тому дивно це все.

   • Анонім сказав:

    то того малого звати петренюк салахаддін іринович?

  • Анонім сказав:

   А ти довели спочатку що це так а тоді п””””””и будеш

 4. Маня сказав:

  Таке враження,що світ вертиться навколо Луцького притулку. Усі проблеми вирішено,а от цю подужати не можуть. Давайте підем у інші КП та подивимось,що там діється. Подивимось,що в поліціі,що у судах,лікарнях. Набридли новини лише про “Ласку”. Давайте займемось справами,а не ляпанням. 6місяців пишуть-пигуть,а віз і нині тут. Заборонити Ласку та Антиласку. Собак усипити і все. Спокій.

Залишити відповідь