Ковель: розпалася місцева спілка учасників АТО 

Про це повідомила секретар міської ради у Ковелі Віра Федосюк на засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних відносин і містобудування, коли обговорювалося питання надання землі під житлову забудову для сім’ї учасника АТО, який під час захисту Батьківщини тяжко захворів і через місяць після демобілізації помер у лікарні.

Незадовго до депутатської комісії відбулися громадські слухання щодо виділення земельних ділянок для АТОвців, – пише Район.Ковель.

«Були слухання, і взагалі Андрій приходив і сказав, що вже Спілки АТО у нас в Ковелі нема», – мовила Віра Федосюк.

«У нас учасники АТО поки що, я говорю відверто, неорганізована така собі організація. Був Андрій, якось працював дуже погано. Скажу відверто, ну дуже погано працював. Тому що, якщо вже людині доручили, то треба якось по-людськи доводити», – доповнив голова постійної «земельної» комісії міської ради Анатолій Кислюк.

Хто такий цей Андрій, ні Віра Федосюк, ані Анатолій Кислюк не уточнили. Можливо, мова йде про Андрія Панасюка, який часто приходив у мерію вирішувати питання атовців. Хоча, як повідомили чиновники, Ковельську міськрайонну організацію учасників АТО до останнього часу очолював Сергій Літвинович, який підтвердив представникам влади, що організація припинила свою роботу, по суті розпалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.