Луцький депутат судитиметься з Поліщуком

Секретар міської ради Ігор Поліщук постане перед судом через заяву, озвучену під час сесії міської ради.

16 червня позов проти самопроголошеного виконуючого обов′язки мера подав керівник фракції «Солідарність» Петро Нестерук, – йдеться на сторінці депутата у Facebook.

«Як Ви і рекомендували на сесії міської ради, Ігоре Ігоровичу. На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Ви особисто висловили мені досить серйозні звинувачення, дослівно зазначивши «не розумію, як людина, яка займається продажем фальсифікованих спиртогорілчаних виробів, уникає сплати податків, фактично обкрадаючи бюджет, може бути головою комісії підприємництва», – написав Петро Нестерук.

ЧИТАТИ СТАТТЮ ПРО «НАЇЗД» НА БІЗНЕС НЕСТЕРУКІВ

Крім того він наголосив, що в соцмереж пишуть різне, не завжди відповідаючи за сказане, проте у випадку з Поліщуком зовсім інша ситуація, оскільки він – посадова особа:

«Ви (поки що) є посадовою особою органу місцевого самоврядування, юристом за освітою. Більше того, на сесії міської ради 31 травня п.р. Ви публічно підтвердили написане в соціальній мережі, абсолютно ігнорувавши те, що право визнати будь-яку людину винною в Україні має тільки суд! І якщо Вас цьому не навчили в юридичному університеті, мені доведеться заповнити пробіли у Ваших знаннях в рамках судового процесу. До зустрічі в суді, Ігоре Ігоровичу».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Петро Нестерук вимагатиме вибачень в телеканалу «Аверс» та спростувань інформації про продаж фальсифікованої горілки в його магазині.

До слова, волинські фіскали назвали інформацію ЗМІ про підробні акцизки – неправдою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.