Бійці 14-ї бригади повернулися з міжнародних змагань

16 червня додому з Німеччини повернулись бійці танкового батальйону 14-ї окремої механізованої бригади.

За кордоном бійці вперше за історію незалежної України представляли нашу державу на Міжнародних танкових змаганнях НАТО «Сильна Європа», – інформує прес-служба Володимир-Волинської міської ради.

Організатори змагань відзначали, що участь українських танкістів у змаганнях – неоціненний досвід для військовослужбовців із інших країн, адже українці були єдиними серед учасників, хто має реальний, справжній бойовий досвід проти ворожих російських танків. Бо саме танкісти нашої бригади з запеклими боями звільнили від російських окупантів Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Мар’їнку, Красногорівку. Брали участь в пекельних боях за Савур-могилу, Дебальцеве.

Власне, бойовий досвід, набутий танкістами 14-ї ОМБр під час бойових дій на Донбасі, а також бойова майстерність, відточена на полігонах, й стали фундаментом їхньої перемоги в танкових змаганнях Збройних Сил України, які відбулися восени 2016 року, й де танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади під командуванням капітана Романа Багаєва здобув переконливу перемогу. До слова, у 2013 році кращим танковим взводом ЗСУ став підрозділ 51 окремої механізованої бригади, на базі якої й було сформовано 14 ОМБр.

Міський голова Петро Саганюк зустрівся з танкістами, які щойно повернулися додому, в розташуванні 14-ї ОМБр, подякував за вірність і відданість військовій присязі, і за те, що завдяки ним володимирчани живуть під мирним небом.

«Щиро дякую за ваші патріотизм, мужність, військову доблесть та героїзм, за те, що гідно представили українське військо на міжнародному рівні, – звернувся міський голова до військовослужбовців. – А також дозвольте подякувати за ваші самовіддану боротьбу за незалежність і цілісність України та наближення перемоги! Володимир-Волинський та всі його жителі надзвичайно пишаються вами! Бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя й Божого благословення, й звісно ж, якнайшвидше повернутися додому не просто в відпустку, а на зовсім, і певна річ, – із перемогою!»

Вручив Петро Саганюк героям-танкістам прапор Володимира-Волинського, Подяку міського голови та подарунки – побутові речі.

Залишити відповідь