На Волині офіцер запасу сховався у машині батька, аби не отримувати повістку

Spread the love

У місті Рожище офіцер запасу відмовився від отримання повістки у представника військкомату і сховався у машині.

Про це у Facebook повідомив військовий комісар Рожищенського РВК Олег Алєксєєв.

Зокрема, комісар оприлюднив відео спілкування з офіцером запасу Олександром, який відмовився від отримання повістки на проходження медичної комісії, сховався у автомобілі свого батька.

«Супергерой та суперпатріот Сашко Б. (як видно з відео) боїться отримати від представників військкомату повістку на проходження медичної комісії, замість цього сховався в машині батька та посилено спілкувався з адвокатами…», – написав Олег Алєксєєв.

Комісар зауважив, що йому увірвався терпець, саме тому він і виставив відео про одного з «героїв» та«патріотів», які роблять все аби тільки Саша Б.не пішов служити.

«Навіть не дивлячись на те що батько афганець (Петро Б.) і сам захищав Батьківщину, тепер клято захищає сина (до речі офіцера запасу) щоб він не виконав свого обов’язку. В мене іноді виникає питання: навіщо нам взагалі такі офіцери, такі лікарі, такі громадяни… які підставлять інших, аби синок не служив. Якщо вони так відносяться до обов’язку захищати Батьківщину, то значить так вони і відносяться до виконання своїх обов’язків за фахом», – наголосив районний комісар, зауваживши, що треба, аби максимальна кількість людей побачила таких «захисників», щоб люди знали тих, хто ховається в обличчя.

Доброго дня всім! Накінець і в мене урвався терпець…. І хочу представити на Ваш розсуд дуже цікаве відео… Відео про наших "героїв" та "патріотів", які роблять все аби тільки Саша Б. (той що молодший) не пішов служити. Навіть не дивлячись на те що батько афганець (Петро Б.) і сам захищав Батьківщину, тепер клято захищає сина (до речі офіцера запасу) щоб він не виконав свого обов'язку. В мене іноді виникає питання: навіщо нам взагалі такі офіцери, такі лікарі, такі громадяни….які підставлять інших, аби синок не служив. Якщо вони так відносяться до обов'язку захищати Батьківщину, то значить так вони і відносяться довиконання своїх обов'язків за фахом (обидва стоматологи). А тепер інший приклад: дівчина (до речі також офіцер запасу) на даний час постійно мешкає в Харкові, але не побоялась приїхати за викликом (навіть без повістки), пройшла медичну комісію і отримала (не без сліз звісно) бойову повістку, а "супергерой та суперпатріот" Сашко Б. (як видно з відео) боїться отримати від представників військомату повістку на проходження медичної комісії, замість цього сховався в машині батька та посиленно спілкувався з адвокатами… А тепер мене просто цікавлять Ваші думки, шановні читачі, з цього приводу, особливо учасників бойових дій. Прошу максимально поширити дане відео, щоб максимальна кількість людей побачила наших "захисників", щоб люди знали тих, хто сховається в обличчя.PS. Навіть враховуючи наших псевдогероїв, я все одно вірю в те, що ми переможемо. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

Posted by Oleg Alekseyev on Mittwoch, 14. Juni 2017

2 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.