Волинь: ґвалтівник «сяде» на 8 років

Луцька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення 39-річним мешканцем села Ратнів Луцького району незаконного позбавлення волі, зґвалтування, насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом, крадіжок та грабежу.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Заледве звільнившись наприкінці березня минулого року з місць позбавлення волі, неодноразово судимий чоловік взявся за вчинення нових злочинів.

Увечері 14 травня 2016 року він украв з гаманця лучанина-друга по чарці 400 гривень, а отримавши його банківську картку, аби прикупити ще спиртного, зняв із неї упродовж наступних двох днів понад 20 тисяч гривень.

Уночі 16 липня 2016 року зловмисник у селі Рованці, застосувавши насильство до неповнолітньої дівчини, відібрав у неї телефон вартістю 3 тисяч гривень.

Увечері ж 27 серпня 2016 року, обманом заманивши 20-річну лучанку в поле між вулицями Боженка та Мамсурова у Луцьку, він майже на 4 години позбавив її волі та весь цей час ґвалтував, залякуючи й застосовуючи фізичне насильство.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 146, частиною 2 статті 152, частиною 1 статті 153, частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України й, приєднавши до покарання за вироком частину невідбутого покарання за вчинені до цього злочини, призначив йому остаточне покарання у виді 8 років та 6 місяців позбавлення волі.

Прокуратура оскаржуватиме цей вирок через м’якість призначеного злочинцю покарання.

Залишити відповідь