Стала відома ймовірна причина аварії за участю маршрутки

Повідомили імовірну причину ДТП на Гнідавській за участю маршрутки, в якій постраждало 12 людей.

23-річний водій маршрутного таксі за номером «9» не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та здійснив зіткнення з електроопорою, – інформують у прес-службі волинської поліції.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Разом з тим, журналістам видання «Конкурент» вдалось поспілкуватись із директором ПАТ «АТП 10 701» Сергієм Дьоміним. Він сказав, що однією із версій ДТП, яка поки остаточно не підтверджена, є джип, що виїхав назустріч маршрутці.

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк повідомив, що транспортний засіб № 9, який 11 червня, потрапив у аварію, належить до автопарку ПАТ «АТП 10701».

Зі слів Анатолія Миронюка, цьогоріч маршрутки цього перевізника раніше не потрапляли в ДТП. Наразі ж інформації щодо цієї дорожньо-транспортної пригоди є мало і працюють слідчі. Втім на засідання конкурсного комітету на визначення переможців щодо перевезення пасажирів інформацію з ДТП того чи іншого перевізника завжди беруть до уваги та розглядають.

Директор ПАТ «АТП 10701» Сергій Дьомін розповів, що є інформація, яка надійшла слідчому, котрий працює над цією справою, про те, що один зі свідків бачив, як назустріч водієві маршрутки № 9 виїхав джип, а тому водій змушений був повернути праворуч.

«Але чи воно дійсно так було – цього вам остаточно поки що ніхто не скаже. Тобто остаточного варіанту немає», – додав Сергій Дьомін.

На запитання, що буде з водієм, Сергій Дьомін відповів, що підприємство буде ухвалювати щодо нього рішення за результатами розслідування. Оскільки зараз головним є життя та здоров’я цього водія.

«По-перше, дай Боже йому здоров’я спочатку, бо він в реанімації лежить, і досить тяжкий стан у нього, а потім за результатами розслідування вже будемо дивитися. Бо ще ж невідомо, чи своїми діями він врятував людей від гіршого, чи навпаки завдав їм такої шкоди. Як будуть остаточні результати слідства, тоді будемо ухвалювати остаточне рішення», – сказав директор.

Зі слів слідчого, водій маршрутки № 9 – хороший працівник, 1994 року народження, до роботи якого до цього часу нарікань жодних не було. Що ж до відшкодувань витрат на лікування пасажирів, то перевізник зазначив, що є визначений механізм у державі, і оскільки ця маршрутка була застрахована, то всі витрати на лікування відшкодує страхова компанія.

Також директор погодився прокоментувати і технічний стан транспортного засобу.

«У нас чітко визначено, що всі автобуси проходять вчасно техогляд, жодних затримок немає. Машини технічно справні, і жодних порушень щодо їх випуску на маршрут не було. Звісна річ, у тому, що так трапилось, є і дії водія, але чи вони були якимось фактором зовнішнім, що він був змушений це робити, або ж якійсь інші обставини, поки що ми сказати однозначно не можемо», – зауважив Сергій Дьомін.

Він сказав, що автобус був технічно справний. Втім зараз він є опечатаний слідчим, і щось конкретне можна буде сказати про його стан уже після того, як його огляне експерт. Сьогодні ж на маршрут вийшов автобус, який був у резерві підприємства.

Залишити відповідь