Волинські фіскали назвали інформацію ЗМІ про підробні акцизки – неправдою

Теза про те, що «журналісти добилися конфіскації 5 тисяч літрів горілки» з одного зі складів в м. Луцьк, озвучена в інформаційному матеріалі та відео сюжеті  Інтернет – агентства «Волинські новини», не відповідає дійсності.

Про це заявили в  ГУ ДФС у Волинській області.

Вказана партія підакцизної продукції відповідно до вимог чинного законодавства вилучена у рамках кримінального провадження в ході огляду ліцензійного складу. Конфіскація щодо цього товару не застосовувалася.

Відповідно до процедури на партію підакцизної продукції на час досудового розслідування накладено арешт.

На даний час досудове слідство у вказаному кримінальному провадженні триває. Призначені всі необхідні судові експертизи, за результатами яких буде прийнято кінцеве процесуальне рішення та визначено долю речових доказів.

Окремо слід зазначити, що висновок автора матеріалу про невідповідність автентичності марок акцизного збору, якими була маркована підакцизна продукція,  – упереджений та необґрунтований. Згідно висновку судово-технічної експертизи документу від 23.05.2017 марки акцизного податку для алкогольних виробів, які є горілчаною продукцією вітчизняного виробництва, вилучені з ліцензійного складу 19.04.2017,  – виготовлені на Державному підприємстві «Поліграфкомбінат Україна» Міністерства фінансів України, що здійснює їх випуск.

Залишити відповідь