Нововолинськ: люди самотужки встановили «лежачі поліцейські»

Мешканці однієї з вулиць у Нововолинську самостійно встановили 6 «лежачих поліцейських».

Про це інформує БУГ.

Жителі вулиці Крайньої, аби обмежити швидкісну їзду поруч зі своїми будинками, самотужки встановили 6 обмежувачів швидкості.

Люди змушені були вдатися до таких радикальних дій, адже після того, як декілька років тому дорогу заасфальтували, водії почали частіше проїжджати цією вулицею, не зменшуючи швидкість.

Мешканці вулиці почали встановлювати штучні перешкоди ще у 2016-му році.

«Все просто: беремо старий асфальт, який люди вивозять зі своїх дворів. З нього і робимо «лежачі поліцейські». Все за власні кошти. І встановлювали теж самі», – розповідають жителі. А ще додають, що у планах – і сьомий асфальтний «лежачий поліцейський».

Люди неодноразово зауважували, що роблять все це задля безпеки їхніх дітей.

«Дітвори у нас багато, всі на дорозі граються, а машини «літають». Раніше й поліція приїжджала, хотіли штрафувати, бо встановили «лежачі поліцейські» без спеціальних дозволів», – розповідають мешканці.

Незрозумілим для людей залишається той факт, що напроти міської ради у березні цього року теж встановили штучні перешкоди, щоправда, за бюджетні кошти.

«Мер міста поклав «лежачі поліцейські» біля міської ради, шириною метрів 10, напевне. До того ж резинові, хороші. А скільки ж на вулиці можна було їх встановити!» – зауважують люди.

Однозначної думки стосовно цієї ситуації немає і серед водіїв. Одні лояльно поставилися до дій мешканців, адже розуміють, що вулиця не є однією з центральних, а постійний рух автомобілів створював для жителів чимало труднощів.

Інші ж наголошують, що самовільне встановлення «лежачих поліцейських» на дорозі завдає водіям незручності, адже жителі 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, які звикли швидко скорочувати шлях через вулицю Крайню, тепер позбавлені цієї можливості.

Залишити відповідь