Антисанітарія та пиятика в КП «Ласка»: просять звільнити директора

На сайті Єдиної системи петицій з’явилося прохання звільнити директора КП «Ласка» Богдану Новарчук.

Відповідну пропозицію у розділі «Житлово-комунальне господарство» опублікувала Юлія Сухоставська.

За її словами, слід звільнити директора КП «Ласка» Богдану Новарчук, а також винести на обговорення постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження питання діяльності КП «Ласка».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПОСАДОВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ ПРО САНВЕТПЕРЕВІРКИ НА КП «ЛАСКА»

Жінка наполягає на перевірці цільового використання коштів, виділених на забезпечення діяльності даного комунального підприємства.

  • «За 5 років перебування на своїй посаді Богдана Новарчук не належно реалізовує мету діяльності комунального підприємства, а також наражає жителів м. Луцька та домашніх тварин, які утримуються мешканцями Луцька на небезпеку поширення інфекційних хвороб. Провалено проект реєстрації та ідентифікації тварин в Луцку.
  • За час діяльності КП «Ласка» не було створено притулків для тварин, що було однією з цілей утворення КП «Ласка».
  • КП «Ласка» здійснює відлов тварин в інших містах та областях Українита в супереч санітарним нормам завозить на територію Луцького комунального підприємства таких тварин. При цьому завезені тварини не поміщуються в карантин і утримуються в непристосованих для такого утримання вольєрах . Це призводить до поширення вірусних та інфекційних захворювань тварин, а також може призвести до різного роду епідемій та захворювань мешканців міста. В КП «Ласка» має місце постійний ризик спалаху сказу і вірусних захворювань від яких і гине, за словами волонтерів, багато тварин, які потрапляють на територію комунального підприємства.
  • Стерилізація тварин здійснюється вибірково, тварини не вакцинуються, не лікуються, утримуються в антисанітарних та відверто аварійних умовах.
  • Старі дошки вольєрів та ґрунт неможливо продезінфікувати оскільки вольєри не ремонтується належним чином.
  • Прибирання теж належно не проводиться, в клітках накопичено фекалії та блювотні маси тварин. Кожна наступна собака, яка потрапляє в вольєр з продуктами життєдіяльності попередніх хворих собак, відразу ж заражається усіма можливими захворюваннями, які були в попередніх мешканців.
  • Окрім того, що тварин не годують належним чином у них немає доступу до чистої води. Таке поводження є відвертим знущанням над тваринами.
  • Працівники КП «Ласка» не дотримуються трудової дисципліни, не виконують покладених на них обов’язків, перебувають на робочому місці в нетверезому стані, зухвало і грубо поводяться з відвідувачами комунального підприємства, знущаються з тварин не забезпечуючи елементарну чистоту та доступ до чистої води;
  • Директор КП «Ласка»- Богдана Новарчук не вживає заходів для виправлення вищевказаних порушень, заохочує працівників комунального підприємства до вчинення протиправних дій, сама регулярно порушує законодавство України і ганьбить своїми вчинками природоохоронні організації , Луцьку міську раду та мешканців міста», – йдеться у петиції.

Петиція повинна набрати 300 голосів за 14 днів, щоб її розглянули у міській раді. Підтримати ініціативу можна тут.

Нагадаємо, що луцькі зоозахисники влаштували під стіни міської ради мітинг, аби висловити свою незгоду з діяльністю керівника КП «Ласка» Дани Новарчук.

Залишити відповідь