Луцьк тісний, – екс-речник полку «Азов» про тітушок під міськрадою

Майор запасу, екс-речник полку «Азов», голова Волинського осередку політичної партії «Національний Корпус» Андрій Д’яченко прокоментував зібрання десятків «активних та свідомих громадян» під стінами міської ради 6 червня.

Про це чоловік написав на сторінці у Facebook.

Публікуємо допис без змін та правок:

«Дзвонять журналісти і просять прокоментувати статтю на одному з інформвидань, де мене і активіста Самооборони Сергія Рижкова звинувачують в тому, що це ми… організували вчора тітушок під Міськрадою (ПРОПЛАЧЕНІ «ТІТУШКИ» ПІД МІСЬКРАДОЮ: КОМУ ВИГІДНЕ ПОЛІТИЧНЕ ШОУ)). Чесно, я не знаю як це коментувати). Рівень маразму такий, якби мене спитали чи правда, що у 2014-му я воював у горлівському «ополченні» або чи правда, що маю офшори в Панамі.

Ну але раз вже дуже просять прокоментувати то коментую:

1. Луцьк тісний. Ще позавчора ввечері ми вже мали інформацію, що по Луцьких спортклубах скуповують тітушок для масовки по 300 грн., але так як Луцьк тісний і через другого-третього всі всіх знають, то встановити хто купує було не важко). Куди ведуть ниточки говорити не буду, бо ж подадуть в суд за наклеп, але всі розумні люди і так розуміють).

2. Повторюю, Луцьк тісний. Шановні спортсмени, продаватись – низько. Продаватись так дешево ще нижче. Підставляти честь свого клубу – не по поняттях. І найнижче, на що ви могли підписатись, так це за 300 грн. вийти на відверто мутну, проплачену акцію де вас демонстративно кидають, відхрещуються від вас і роблять вигляд, що ні при чому, а ви за 300 грн. виглядаєте як розведені лохи. Багато з вас вже все зрозуміли, висновки надіюсь зробите правильні. Он Вадік Тітушка все зрозумів, виправився, Майдану помагав і каже, що на АТО жертвував (http://cripo.info/?sect_id=6&aid=191651).

3. Не знаю, на що робить ставку група людей, яка сьогодні захопила і пробує втримати владу в місті. От чесне слово не знаю). Такі методи це ж рівень совкового агітпрому 20-х років, тільки ж врахуйте, що епоха інтернету, ну не 20-ті роки і нема у вас тотального контролю над інформацією, як це було в ВЛКСМ)). Перефразовуючи відому фразу, гроші є – креатив не потрібен).

4. Дякую організаторам вчорашнього цирку за те, що вивели всіх цих прекрасних людей на прогулянку. Тепер маємо гарну фототеку, працюємо над збором інформації)», – додав Андрій Д’яченко.

Залишити відповідь