Волинський боєць: «Не хочу розповідати школярам, скільки я поклав відморозків»

Волинянин, який потрапив в зону АТО у першій хвилі, розповів про наболілі проблеми.

Його думками на своїй сторінці у Facebook поділився адвокат Василь Нагорний.

«Свій орден, ювілейні відзнаки, посвідчення УБД та інваліда війни я поклав під скло, скло в рамочку і повісив в кімнаті… Я вийшов зі складу усіх спілок воїнів АТО, де все менше тих, з ким я копав руками окопи, а все більше людей з байдужими очима, які говорять про «сусідню» спілку, як про противника, а не побратимів… Я перестав бігати по сільським радам, в земельне управління, в пошуках ласого шматка землі, який вигідно можна продати. Я припинив пошуки сім’ї, яка зареєструє мене в своїй квартирі, щоб стати на пільгову чергу в Луцьку. Відмовився декілька разів на рік лягати в лікарню без потреби, аби тільки продовжити інвалідність, ну не хочу я бути інвалідом…» — йдеться у дописі.

Також військовий не хоче, аби його дочка була білою вороною серед однолітків через те, що її батько атовець:

«Я не хочу розповідати школярам на зустрічах, скільки я поклав відморозків, які розстрілювали під Іловайськом наших поранених хлопців. Не хочу, щоб мою доньку вирізняли в садочку, «бо в неї тато атовець». Я не хочу, щоб мене називали ветераном в 27 років, і щороку додавали по ювілейній медалі».

Ще одна наболіла тема – пільги і допомоги від держави:

«Я не хочу відсуджувати в держави збільшення одноразової допомоги, не хочу доводити чиновнику, якого закидали відомчими роз’ясненнями, своє право на пільги, не хочу дивитись в налиті злістю очі водія маршрутки, коли показую посвідчення…
В 2014 році я не побіг сам у військомат, але відчинив двері, коли принесли повістку. Я не був героєм на війні, але пораненого товариша не кинув. Я не підписав контракт після ДМБ, але якщо принесуть повістку, то відкрию двері знову. Але поки в двері не стукають, я хочу просто спокійно жити без нагадувань, що я атовець. Якщо я залишусь вічним «УБД», то не досягну нічого в цьому житті… Просто не заважайте…»

Залишити відповідь