Поліщук попри апеляцію скликає позачергову сесію

Самопроголошений виконувач обов′язків Луцького міського голови Ігор Поліщук вибачився у громадськості через Юлію Вусенко, яку всі з самого ранку безрезультатно чекали під міською радою, та заявив про скликання позачергової сесії міськради.

Про це стало відомо під час брифінгу Ігоря Поліщука у міській раді.

«Я не розумію, хто й для чого викликав сюди стільки працівників поліції і на що йдуть податки громадян. Міська рада може сама захистити себе», – заявив Поліщук.

Мовляв, вона є депутатом і така поведінка є неприпустимою, оскільки ніхто не розуміє, навіщо тут з самого ранку скликали стільки поліції і так званих тітушок, в той час як у міській раді не відбувається жодних протиправних рішень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВУСЕНКО ПРОСИТЬ ПОЛІЦІЮ ЗАХИСТИТИ ЇЇ ВІД ТІТУШОК

Він звернув увагу на те, що суд поновив Вусенко, скасувавши лише формальні причини рішення про її звільнення. Також Поліщук заявив, що посада секретаря на той час була вакантною, а отже його обрання на цю посаду було законним.

«За це проголосувала більшість депутатів», – сказав Поліщук.

Таким чином, він заявив що не буде перечити рішенню суду і вже ініціюватиме скликання позачергової сесії, на яке винесуть рішення про поновлення на посаді Юлії Вусенко.

Разом з тим, він наголосив на тому, що поки немає апеляції, рішення не вступило в силу. А отже, немає підстав віддавати їй крісло секретаря. Також він пообіцяв подати апеляцію.

«Всі депутати розуміють, що для поновлення Вусенко на посаді необхідно рішення сесії», – повідомив заступник міського голови Олександр Рачков.

Раніше повідомлялось, що сьогодні вранці біля міської ради Луцька зібрались молодики спортивної статури, яких, очевидно, привезли укропівці, побоюючись, що Вусенко прийде вимагати виконання законного рішення суду.

Нагадаємо, Юлія Вусенко «повноваження якої депутати припинили» під час проведення 19-ї позачергової сесії, подала в суд 16 березня. А 2 червня суд частково задовольнив позов, зокрема постановив скасувати розпорядження про усунення її з посади секретаря міськради.

Залишити відповідь