На Волині шахрай тричі «продав» той самий телефон

Мешканець села Стеблі Ковельського району розмістив оголошення на сайті інтернет-магазину «OLX» про продаж мобільного телефону марки «Lenovo P-780», якого в дійсності не мав.

У шахрайські «тенета» потрапили троє громадян: харків’янин та житель міста Мукачево Закарпатської області перерахували за смартфон на банківський рахунок, який було відкрито в «Ощадбанку» на ім’я матері афериста, по одній тисячі гривень, а третій покупець за допомогою веб-банкінгу перевів 900 гривень, – пише Район.Ковель.

Не отримавши товару і втративши зв’язок із так званим продавцем, потерпілі звернулися із заявою до правоохоронних органів.

Відомості про кримінальне правопорушення ще 3 листопада 2016 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а 5 травня 2017 року шахраю повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 190 КК України.

Суд застосував щодо підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту строком на 2 місяці.

До речі, 28 серпня 2015 року він був засуджений Ковельським міськрайонним судом за незаконне заволодіння транспортним засобом до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

Залишити відповідь