Луцьк: під міською радою зібралися тітушки

У Луцьку поблизу мерії та на прилеглих вулицях зібралися десятки молодих людей спортивної статури.

Інцидент розгортається 6 червня.

«Луцьк. 8:30 ранку. Тітушня збирається біля міської ради, щоб «зустріти» одну маленьку Юлія Вусенко, яку в п’ятницю суд відновив на посаді секретаря Луцької міської ради. Ну що тут можна сказати, пані Юліє… Ваші опоненти таки «мужні» та «хоробрі». Справжні «чоловіки». Напевне бояться, що Ви штрикнете пана Поліщука пилкою для нігтів», – написав у Facebook блогер Денис П’ятигорець.

Біля стін Луцькради працює чотири екіпажа патрульної поліції з метою попередження правопорушень.

Також за кожним рогом помітні групи молодиків спортивної статури, яких, вочевидь, звезли до міської ради укропівці, які після програшу в суді Юлії Вусенко побоюються, що вона прийде вимагати виконання законного рішення суду.

Варто зауважити, що поблизу міської ради сьогодні можна помітити ледь не все керівництво «Варти порядку», а за кожним з навколишніх будинків у мікроавтобусах перебуває понад півсотні вартівців.

О 10:53 у міськраду прийшов самопроголошений в.о. Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Він заявив, що міська рада не отримала повного рішення суду, тому рано про щось говорити. «Якщо буде рішення і будуть на те підстави, то так як це виборна посада, то певно буде потреба скликати позачергову сесію міської ради», – прокоментував Поліщук.

Нагадаємо, Юлія Вусенко «повноваження якої депутати припинили» під час проведення 19-ї позачергової сесії, подала в суд 16 березня.

 

Залишити відповідь