Інтрига дня: тітушки, очікування провокації та псевдо-адепти Вусенко

Юлія Вусенко підозрює, що поява невідомих осіб спортивної статури під стінами міської ради — це своєрідна провокація її політичних опонентів.

Зокрема, сьогодні під час зустрічі з журналістами Юлія Вусенко повідомила, що її мама зранку проїжджаючи під міською радою помітила значне скупчення молодиків спортивної статури. На запитання хто вони і чому тут зібрались, вони відповіли жінці, що прийшли підтримати Юлію Вусенко. Тож, розуміючи, що ніякою підтримкою підозрілих громадських активістів її донька не могла заручатись — жінка повідомила про це поліцію.

«Я не знаю хто ці люди чому вони були тут і як на мене це дуже схоже на речі, які робила одна партія в нас в країні. На жаль те чим вона завершила — всім відомо. Я не знаю чим це можна пояснити, чому ці люди тут були і яка їхня основна мета. Вони самі толком пояснити нічого не можуть чуму вони тут знаходяться. Я з ними не знайома, вони ходять, але хто це такі я не знаю», – повідомила Юлія Вусенко.

Цілком ймовірно, що цих людей скерували під стіни міської ради політичні опоненти Юлії Вусенко, аби дискредитувати її в очах громади. Тим не менше, з самісінького ранку під стінами міської ради та довкола помітно багато представників саме ГФ «Варта порядку», яку називають кишеньковою армією Ігоря Палиці. Вочевидь, саме у такий спосіб команда «УКРОПу» намагається створити картинку громадського неспокою, натякаючи на готовність Юлії Вусенко брати міську раду штурмом та ще й за підтримки незрозумілих громадських активістів. Натомість, постійне перешіптування між хлопцями спортивної зовнішності і окремими представниками «Варти порядку» приводить до висновку, що все-таки поява незнайомців є заздалегідь спланованою акцією. Тож у разі потреби «псевдо-адепти Юлії Вусенко» враз можуть стати захисниками спокою команди «УКРОПу».

В той же час, Юлія Вусенко вдруге наголосила, що не має наміру силою відбирати крісло секретаря, за яке так тримається Ігор Поліщук. Адже на це вже є відповідна постанова суду та відкрито виконавче провадження. Також Юлія Вусенко наголосила, що вона не має потреби заручатись будь-якою фізичною підтримкою чи супроводом в особі сумнівних громадських активістів.

«В мене немає охоронців. Мені немає чого боятися людей. Мені немає чого водити за собою по 3 чоловіка кремезної статури з сумкою на боку. За мною не їздять джипи, так як їздять за деяким людьми, які напевно щось бояться. Мені немає чого боятися», – наголосила Юлія Вусенко.

Залишити відповідь