Волинянин влаштував стрілянину і запхав оголених людей до холодильника

У Луцьку судили юрисконсульта ГО «Всеукраїнський торговий альянс» через стрілянину та знущання над людьми.

Зокрема, як йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 25 травня 2017 року, чоловік перебуваючи у нетверезому стані влаштував стрілянину на території консервного заводу.

Інцидент був ще 19 травня 2014 року. Зокрема, зранку чоловік прибувши на території консервного заводу, де працював, помітив в одному з цехів двох незнайомих йому людей. Саме в цей час чоловіки займались демонтажем котла. Власник цеху разом з директором підприємства найняли різноробочих, однак про це нічого не повідомили юрисконсульта.

Зрештою, він вирішив, що це злодії, які розкрадають державне майно, ріжучи метал. Таким чином, вийнявши з кишені пістолет, він вистрілив кілька разів в повітря та змусив незнайомців зупинити роботи. Після цього юрисконсульт направив зброю на чоловіків і погрожуючи їм фізичною розправою та вбивством примусив роздягнутись до нижньої білизни. Опісля, позабиравши телефони, він примусив робочих зайти у приміщення несправного холодильника, у якому протримав їх близько чотирьох годин.

Через деякий час одного з затриманих зловмисник вивів у парк, що знаходиться поблизу заводу. Там він ще раз вистрілив з пістолета в повітря, аби продемонструвати всю свою зверхність та силу.

Один з потерпілих свідчив у суді, що обвинувачений будучи п’яним приставляв до його голови пістолет, один раз вистрілив вгору, погрожуючи вбивством, вимагав гроші. Зрештою, обоє потерпілих зі свідками дали показання про те, що на місце події приїхали власник приміщення та заступник, який їх найняв на роботу, однак навіть вони не зуміли пояснити обвинуваченому, що їх дії по демонтажу котла є законними. Вони також стали очевидцями стрілянини і підтвердили, що той був нетверезим.

Проте в суді обвинувачений доводив, що він вирішив, що це злодії і лише намагався їх затримати. Запевняв, що потерпілим не погрожував, їх не закривав у приміщенні, а лише наказав почекати працівників поліції, яких він викликав по телефону. Зловмисник не заперечував, що у нього в руці був стартовий пістолет, а стріляв у повітря, оскільки побоювався нападу. Саме тому він наказав потерпілим роздягнутись, аби з’ясувати чи немає у них при собі зброї.

Щодо пістолета, то розбишака пояснив, буцімто знайшов його разом з патронами на території консервного заводу. Тим не менше, згідно з висновком судово-балістичної експертизи чоловік скористався переробленим пістолетом марки «Zoraki – mod. 914-S», який є короткоствольною, гладкоствольною, нестандартною вогнепальною зброєю, калібру 9 міліметрів.

Саме від цього пістолета на території консервного заводу знайшли металеві гільзи.

Зрештою, суддя Луцького міськрайонного суду Михайло Квятковський засудив зловмисника через незаконне придбання, зберігання використання зброї, погрози вбивством та утримання людей в неволі до 5 років позбавлення волі. Щоправда, суд звільнив його, замінивши покарання 3 роками іспитового строку.

 

Залишити відповідь