Наклали: тернополяни не заплатять «Луцькавтодору» за поганий асфальт

Службі автомобільних доріг у Тернопільській області таки вдалося «відвоювати» в суді свої 32 мільйони гривень, які вимагало від них ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» за неякісний ремонт об’їзної Кременця, який робили у 2012 році.

Про це під час колегії обласної адміністрації зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, – повідомляє видання «Галас».

«Нарешті завершилася епопея із судами та Службою автомобільних доріг у Тернопільській області. Зокрема, це рішення Господарського суду Тернопільської області. Я вдячний Генеральній прокуратурі, котра зайняла чітку позицію і ми отримали результат і «відбили» свої 32 мільйони гривень вже у суді в Києві. Якби ми віддали ці гроші, то нам довелося б працювати півроку для того, щоб отримати перевиконання», – наголосив Степан Барна.

Водночас він додав, що наступним етапом буде питання подання на звільнення недобросовісних суддів.

«Про це я також говорив на зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, і тому прошу фіксувати всі подібні порушення і кожен такий факт.

Сьогодні суди навчилися займати антидержавницьку позицію. Зокрема, це добре видно по роботі патрульної поліції, коли інспектори штрафують п’яних водіїв, а судді їх відпускають безкарними», – підкреслив очільник області.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Тернопільській області повинна була заплатити ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» чималі кошти. Фірма майже 5 років тому «ремонтувала» ділянку траси Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече (об’їзну Кременця). Та тільки роботи Служба автодоріг не прийняла – технологія була грубо порушена. Втім, суд став на бік приватного підприємства.

Залишити відповідь