На Волині столичному контрабандисту дали 10 років 

За контрабанду наркотиків в особливо великих розмірах засудили киянина.

Галузевий відділ прокуратури області з нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про зберігання, перевезення з метою збуту та контрабанду наркотичних засобів в особливо великих розмірах 52-річним киянином, — інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Встановлено, що на початку лютого минулого року, указаний громадянин, перебуваючи в Республіці Польща, придбав за невстановлених обставин нарковмістні препарати (загалом понад 22 тисячі таблеток).

Приховавши їх у конструктивних порожнинах керованого ним транспортного засобу, перевіз до пункту пропуску через державний кордон «Ягодин» та, у темну пору доби 02.02.2016 намагався перемістити до України, з приховуванням від митного контролю. Однак його викрили правоохоронні органи.

Любомльський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 305, частиною 3 статті 307 КК України, та призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Залишити відповідь