Грицюк розповів про саботаж, УКРОПівські міжусобиці та шантаж

Директор КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Ігор Грицюк повідомив про тиск з боку нової влади, який передував його звільненню.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Прохання» піти по-хорошому від представників нового виконкому отримував два рази. «Підготовка» до сьогоднішньої сесії велась два місяці. Про це просто підходили і попереджали працівники», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня, під час засідання сесії міської ради ухвалили рішення про звільнення Ігоря Грицюка із займаної посади.

«Вся справа в тому, що на ЛПЕ крім людей, яких використовує, консультує та представляє у суді політична партія «Укроп», є ще й працівники, які працюють на підприємстві більше 10 років.

Кваліфіковані люди. Вони нічого, крім цієї роботи не знають. На акції не підуть, будуть мовчати на камеру, але совісно працюватимуть. Не потерплю припущень та обвинувачень. Захищатиму свою професійну та людську гідність. Не такий час в управлінні, як в.о. міського голови Ігор Поліщук, тому не знаю, як можна так добре знати про мікроклімат, не будучи за 2 місяці на ЛПЕ жодного разу.

Зі складу нинішнього виконкому на ЛПЕ був один раз Костянтин Петрочук. Був хвилин 10. Пройшовся із якимось паном по території. Може це був новий метод вивчення реального стану справ?» – написав Ігор Грицюк.

А якщо серйозно, вважаю не припустимим потакання працівникам та шантаж підприємства тим, що з\п виплатить мерія, як поміняє директора.

У мерії знаходяться всі необхідні розрахунки. Страшно подумати, що для того, щоб організувати «незадоволених» працівників на виступи потрібно свідомо затримати перерахування із міського бюджету коштів на оплату праці для ЛПЕ. Інакше не було б інформаційного приводу, розумію?

Досягти ходіння виручки в касу, а не на ліво та якості сервісу на підприємствах «совєтского» типу якими є комунальні підприємства дуже важко.

Зараз відбувається відвертий саботаж усього, що було зроблено у цьому плані. Ціна питання – людина «Укропу» на посаді.
Лучани тут до чого? Нащо роздувати питання затримки зарплати аж на ПЯТЬ ДНІВ!, якщо можна було відіграти просто решту сценарію.

Були ж різні варіанти, Андрій Черчик і «Аверсом», який намагався зірвати вихід транспорту на лінію, виступи Ігоря Поліщука зі звинуваченнями на адресу Ігоря Грицюка по «Аверсу» ще місяць тому (які чомусь не збереглись у записі за результатами відповіді телерадіокомпанії на запит про надання інформації). нащо наражатись на зайву пеню по ЄСВ?!

Дякую за підтримку тій частині колективу ЛПЕ, яка з розумінням ставиться до аж 5-денної затримки зарплати та працює на благо лучан! Ми гарно попрацювали за останні 1,5 року!

Ігор Грицюк. Позапартійний.

Залишити відповідь