Вулиця Трункіна: по коліна води та дорога без асфальту

У Луцьку після дощу повністю затоплює одну з вулиць промзони.

25 травня після чергової зливи вулиця Трункіна перетворилася на справжній канал, глибина якого у деяких місцях сягала від 50 до 70 сантиметрів. Також слід зауважити, що на цій вулиці повністю відсутнє асфальтне покриття.

У редакцію «Волинського Агентства Розслідувань» звернувся чоловік, що працює на одному з підприємств, розташованих на Трункіна, та попросив допомогти у вирішенні проблеми.

Минулого року з цього ж приводу до депутата міської ради звернулися керівники сорока підприємств, розташованих на проблемній вулиці, з проханням включити вулицю у перелік об’єктів, на яких здійснюватиметься ремонт у другому півріччі 2016 року. 30 червня 2016, під час засідання міськради, депутати підтримали запит. Проте станом на сьогодні ремонт дороги так і не провели.

А вже 18 листопада 2016 року лучанин Дмитрієв Андрій зареєстрував ініціативу на сайті Єдиної системи місцевих петицій з вимогою «Відремонтувати дорогу по вулиці Трункіна. По ній не можливо не проїхати, не пройти, особливо в дощ або сніг», – написав чоловік.

Варто зауважити, що підприємства, розміщені на вулиці Трункіна, створюють робочі місця, наповнюють бюджети усіх рівнів і в той же час потерпають через відсутність дороги.

Як повідомили працівники підприємств, 29 травня працівники «Луцькводоканалу» відкачали воду та прочистили стічні системи. Але наступна злива принесе ті самі проблеми, оскільки дрібні камінці та пісок забивають стічні системи значно швидше ніж того очікують комунальники.

Залишити відповідь