Савченко «засвітилася» біля консульства РФ у Польщі

ПЕРЕДРУК МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

Надія Савченко провела минулий вікенд у шикарному 5-зірковому готелі Варшави. Що там робила нардеп — лишається здогадуватись, та зустріч, вочевидь, була офіційно-діловою.

Зокрема, як повідомили джерела журналістам видання «Волинське агентство розслідувань», Надію Савченко помітили на літній терасі ресторану фешенебельного готелю «Regent Warsaw Hotel». Він розташований у так званому «дипломатичному кварталі» середмістя Варшави.

Вартість номеру для однієї людини у «Regent Warsaw Hotel» коливається від 6 (одномісний напів-люкс) до 14 (люкс) тисяч гривень за добу. Слід відмітити, що за дивним збігом обставин він розташований через паркан від консульства Російської Федерації у Варшаві.

Так, Надію Савченко помітили о 20:30 у ресторані готелю 21 травня 2017року у компанії з молодою дівчиною та хлопцем. Згодом до них приєднався ще один чоловік, який вийняв з сумки папку з паперами і передав нардепу. За хвилину Надія Савченко теж передала йому в руки якісь документи, після чого чоловік пішов. Фактично через кілька хвилин літню терасу готелю покинула і сама Савченко зі своїми супутниками.

«Було очевидним, що Надія Савченко явно не приїхала сюди відпочивати. Про це свідчить її офіційно-діловий стиль та серйозний вираз обличчя під час перемовин. Та й ціни в готелі такі, що навіть за зарплату нардепа тут не «пошикуєш». Вони довго про щось розмовляли, згодом один з чоловіків передав Наді якийсь пакунок. Напевно з документами. Потім вона також передала йому папку. Про що саме йшла мова не знаю, адже ми сиділи за вікном. Та все ж таки цікаво», – зауважило джерело, яке передало журналістам відповідні фото.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.