Працівники ЛПЕ вимагають звільнення директора

Близько 25 співробітників ЛПЕ підписалися під заявою щодо необхідності звільнення із займаної посади директора підприємства Ігоря Грицюка.

Про це повідомляє «Волинська правда».

Питання розглянула комісія Луцькради з питань генерального планування, містобудування, архітектури, ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження. Як проінформував директор ЛПЕ Ігор Грицюк, це підпиємство є соціально спрямованим, і кількість пасажирів-пільговиків становить 70% від загального пасажиропотоку. Загалом доходи підприємства від перевезення пасажирів у 2016 році, у порівнянні із 2015 роком, зросли на 2 мільйона гривень.

Стосовно ж звернення працівників підприємства, яке зачитав голова комісії Андрій Козюра, то, там йдеться про «зверхнє ставлення директора Ігоря Грицюка до працівників підприємства та порушення їх прав». Відповідно до тексту зверення: «люди масово почали звільнятися з підприємства, через нехватку працівників. Водіям та кондукторам доводиться працювати понаднормово».

Скаржаться заявники і на те, що з 1 січня цього року працівникам ЛПЕ не була підвищена зарплата, а також на те, що директор тисне на працівників підприємства. Згідно з озвученою під час засідання комісії інформацією, кількість незадоволених керівником працівнкиів підпримства, які звернулися до депутатів Луцькради становить понад 60 чоловік (підписана 25 працівниками заява була подана у п’ятнцю).

Своєю чергою, директор ЛПЕ Ігор Грицюк зауважив, що 25 чи 64 працівника – це ще не весь колектив, загальна кількість якого становить понад 400 працівників.

«Звичайно, хтось незадовлений, але ми мусимо реагувати на дії порушнків трудової дисципліни. Це стосується, зокрема, кондукторів які порушують фінансову дисципліну. А основна маса людей, які у нас на підприємстві працюють 10 – 15 років спокійно працюють і далі», – пояснив ситуацію Ігор Грицюк.

Депутати – члени комісії, своєю чергою ухвалили вяти інформацію до відома, та винести на розляд сесії питання щодо незадовільної роботи директора ЛПЕ.

На разі загальна сума боргів, які має ЛПЕ становить 24 мільйона гривень, і депутати наголосили на необхідності працювати над можливістю їх реструктуризації.

Залишити відповідь