Відомо, хто «загадив» будівлю у центрі Луцька

У Луцьку на вулиці Лесі Українки безхатько облаштував стихійний смітник, який створює чимало незручностей лучанам і гостям міста.

Розташоване сміттєзвалище на вході у закритому оздоровчому комплексі «Гламур».

З власних джерел журналістам «Волинського Агентства Розслідувань» стало відомо, що на оздоровчий заклад був накладений арешт і нині він перебуває у власності банку.

Зі слів колишнього власника, тепер вони не мають відношення до приміщення, тому прибирати сміття не будуть. Також він повідомив, що, ніби-то, вхід до «Гламуру» прибирали два дні тому. Та й справді на фото можна побачити, що купа сміття порівняно з попереднім місяцем зменшилася, щоправда сморід залишився, а із підняттям температури повітря став ще більш нестерпним.

Чоловік, який працює поруч з «Гламуром» розповів звідки ж береться сміття і чому час від часу купа то збільшується, то зменшується. Мовляв, вхід до оздоровчого комплексу облюбував місцевий безхатько. Туди він зносить непотріб з усієї вулиці Лесі Українки, потім його сортує, і в подальшому здає.

Те, що чоловік без постійного місця проживання дійсно складає сміття на сходах будівлі, підтвердила ще одна працівниця з іншого магазину, яка не захотіла представлятися.

 

Залишити відповідь