ЗНО: які предмети найчастіше обирають учасники

Spread the love

23 травня в Україні стартувала кампанія із зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч тести складатимуть 80% випускників шкіл 2017 року, що на 5% менше порівняно з минулим роком). 13,9% учасників тестування нині складають випускники попередніх років (сертифікати про проходження ЗНО дійсні протягом кількох років). Ще 5,6% – студенти професійно-технічних навчальних закладів і ВНЗ, – інформує «Слово і Діло».

Як відомо, одним з обов’язкових предметів є українська мова і література, другий предмет випускники можуть обрати самотужки: математика або історія України. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, лідером за відсотком учасників ЗНО, які складатимуть українську мову і літературу, є Кіровоградщина – 99,84%. Історію України наймасовіше складатимуть у Чернівецькій області – 86,31% учасників незалежного оцінювання, а математику – в Одеській (58,72%).

Серед необов’язкових предметів найбільш рейтингові – англійська мова й біологія. Зазначимо, що на першому місці за числом охочих отримати сертифікат ЗНО з англійської мови (59,1% серед усіх, хто зареєструвався) перебуває Київ, а з біології (48,55%) – Закарпаття. Найменш рейтинговим предметом серед випускників виявилася хімія, найбільше випускників складатимуть її на Житомирщині (13,1%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.