Поблизу Луцька відкрили меморіальну дошку Герою

У селі Гірка Полонка Луцького району відкрили меморіальну дошку випускнику Ігореві Климюку, який загинув від кулі снайпера в зоні АТО.

Останній дзвоник у Гіркополонківській школі поєднався із вшануванням пам’яті випускника Ігоря Климюка. Хлопець загинув у 22 роки у зоні АТО, – пише Слово праці.

Служив гранатометником першого механізованого батальйону 24-ої окремої Бердичівської залізної бригади імені князя Данила Галицького. Мав позивний «Клим». Він так мріяв жити на мирній землі, але снайперська куля поблизу міста Попасна забрала його життя на донецькій землі.

«Рішення встановити меморіальну дошку Ігорю прийшло від учнів школи. Саме вони запропонували організувати ярмарку, на яку представили власноруч приготовлені і зроблені вироби. Покупців було багато і за виручені кошти було й виготовлено меморіальну дошку», – розповів директор школи Василь Мацялка.

У скорботному мовчанні схилили голови учасники заходу. Розділити гірку втрату батьків – Алли та Павла Климюків – прийшли представники влади та громадськості.

Залишити відповідь