Волинь: державі повернуть земельну ділянку за 2 мільйони

Орендар поверне державі землю вартістю 1,96 мільйона гривень.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Апеляційний суд області, дослухавшись до доводів прокурорів, задоволив апеляційну скаргу прокуратури області на рішення Ковельського міськрайонного суду, яким було відмовлено в задоволенні позову Ковельської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації про розірвання договору оренди землі та повернення державі земельної ділянки комерційного призначення в урочищі «Деменшина» на території Старокошарівської сільської ради Ковельського району.

Суд апеляційної інстанції постановив нове рішення, яке задовольнило позов прокурора в повному обсязі, договір оренди розірвало та зобов’язало недобросовісного орендаря повернути земельну ділянку площею 1 гектар державі.

Підставами пред’явлення позовної заяви слугувало виявлення низки порушень орендарем вимог Цивільного, Земельного кодексів України та Закону України «Про оренду землі».

Орендар із 2015 року не платив за оренду земельної ділянки. Окрім того, з часу надання йому її в оренду для будівництва автосервісу, а це було 20 років тому, так і не спромігся не те що побудувати хоча б одну споруду, але навіть отримати належні дозвільні документи для здійснення такого будівництва.

Завдяки прокурорському втручанню ділянку повернуть державі й це надасть її розпоряднику – Волинській обласній державній адміністрації – можливість укласти договір із добросовісним орендарем задля наповнення бюджету.

Залишити відповідь