Волинь: депутати проситимуть у прем′єр-міністра грошей на перинатальний центр

Волиньрада надішле звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про виділення коштів на добудову Волинського перинатального центру.

Таке рішення прийняли сьогодні, 26 травня, під час засідання 14-ї позачергової сесії, – повідомляє «Волинська правда».

У зверненні депутати зазначили, що будівництво перинатального центру в Луцьку триває вже понад півтора десятка років. Тож вони вдячні за те, що цьогоріч для Волині з Державного фонду регіонального розвитку Кабінетом Міністрів України коштів у розмірі 19,4 мільйона гривень, які будуть спрямовані на роботи для якнайшвидшого завершення будівництва перинатального центру.

До того ж впродовж 2016-2017 років понад 50 мільйонів гривень на добудову об’єкту виділили і з обласного бюджету. Але, на переконання депутатів, для повноцінного забезпечення сучасним, високотехнологічним обладнанням та устаткуванням необхідно ще близько 57,7 мільйона гривень, а для завершення будівельних робіт та введення в експлуатацію – орієнтовно 35 мільйонів гривень.

Тож депутати Волиньради просять Гройсмана посприяти у вирішенні питання дофінансування об’єкту для введення його в експлуатацію вже восени 2017 року. За таке звернення проголосували 54 депутати.

Залишити відповідь