У Луцьку відремонтують Кривий Вал – дерева зрізати не будуть

У Луцьку влаштують капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Кривий Вал.

Про це інформують у Департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

Наразі покриття проїзної частини та тротуарів вулиці знаходиться в жахливому стані, а через осідання відбувається застій води, що змушує пішоходів виходити на проїзну частину дороги. Плитка тротуарного покриття та бордюри розбиті або мають великі тріщини. Окрім того на деяких ділянках покриття тротуарів практично відсутнє. Потребують ремонту колодязі інженерних мереж, які знаходяться нижче або вище рівня покриття.

Згідно з рішенням Луцької міської ради від 02 лютого 2016 року № 3/27 на вулиці підсилять дорогу бетоном, перекладуть покриття на ділянці від перехрестя з вулиці Лесі Українки до перехрестя з вулиці Богдана Хмельницького, замінять асфальт на покриття під природний камінь на ділянці від вулиці Глушець до вулиці Лесі Українки, нове покриття тротуарів із бетонної дрібнозернистої плитки ФЕМ з різних кольорів. Також планують замінити вуличні світильники на нові енергозберігаючі та встановлять урни для сміття.

«Дерева вздовж вулиці зрізати не будуть. Проте у місцях, де небагато зелених насаджень, планують висадити нові. Ремонтні роботи виконуватиме підприємство «Бетон Брук Сервіс», яке надає гарантію на 7 років», – обіцяють у міськраді.

Залишити відповідь