Стало відомо прізвище волинського екс-судді, який «погорів» на хабарі

Стало відомо прізвище екс-судді, якого волинські оперативники викрили на хабарі.

Ним виявився колишній голова Іваничівського районного суду Шумський Анатолій Адамович. Про це виданню «Волинське агентство розслідувань» стало відомо з власних джерел.

Анатолій Шумський торік за вислугою років вийшов на пенсію. У Іваничівському районному суді він пропрацював з 1995 року. Указом Президента України «Про призначення голів та заступників голів Місцевих загальних судів» від 19.04.2006 Шумського Анатолія було призначено заступником голови цього суду, а згодом і головою. Проте у вересні 2016 року через досягнення 65-річного віку він звільнився з займаної посади.

Його місце зайняв Ігор Нєвєров, єдиний суддя Іваничівського суду, який лишився після Анатолія Шумського. Вочевидь, саме на нього мав намір вплинути екс-голова районного суду, за 10 тисяч гривень хабара.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про затримання колишнього голови одного із судів Волині, якого викрили на хабарі.

Чоловік отримав хабар у сумі 10 тисяч гривень від правопорушника за вплив на діючого суддю цього ж суду, щоб останній прийняв позитивне рішення у справі про адміністративне правопорушення.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про оголошення юристу повідомлення про підозру у зловживанні впливом (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 369-2 КК України).

2 коментарі

  1. 777 сказав:

    Та він брав добре .так йому і треба свобода

  2. Віталій сказав:

    Ви перевіряйте інформацію. Шумський 1962 -го року народження. Так що вийти в 65 він не міг.

Залишити відповідь