Палиця порадив журналістці добиватися прес-конференцій через суд

У Волинській облраді група журналістів чекала на голову облради Ігоря Палицю, аби поцікавитися, чому він не провів ще жодної прес-конференції від початку роботи. Натомість посадовець порадив журналістам звертатися в суд, аби добитися прес-конференції.

Це відбулося 26 травня, — пише ВолиньPost.

«Ми б хотіли, щоб прес-конференції відбувалися щомісяця», – зауважила журналіст Аріна Крапка. «Харашо, будуть. А я думаю, що вам через суд легше буде…, ви ж в суд любите подавати», сказав Палиця та згодом додав, щоб журналісти подавали в суд, який «змусить» проводити прес-конференції.

Нагадаємо, журналістка судиться з Благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці Тільки Разом» через ненадання відповіді на публічний запит.

На питання, коли ж таки буде прес-конференція, Палиця відповів: «А коли суд зобов’яже. Ваш колега хай подасть в суд».

Натомість на питання, чи можна розраховувати на прес-конференцію без суду, Палиця відповів журналістам, що це залежить від них.

«Ви не маєте права змушувати мене проводити прес-конференції… Ви хочете мене спитати про щось? Спитайте. Я думаю, що через суд легше», – додав голова облради. На апелювання до закону про доступ до публічної інформації та закону про публічну інформацію Палиця порадив писати запити, мовляв, тоді він відповість.

Також зауважив, що коли він спілкується із журналістами, питання завершуються через 15 хвилин, бо йому не цікаво.

Натомість журналістка зауважила, що згідно із законом, раз на місяць мала б відбуватися прес-конференція.

«Зараз буде сесія, у вас є 2 години, щоб показати мені, де в законі написано», – додав Палиця. Згодом він запропонував журналістці припинити, назвавши її «дєвочкою».

Залишити відповідь