Фаєри та плакати: під судом акція проти виправдання Волянюка

У Луцьку активісти вимагали звільнити суддю Луцького міськрайонного суду Олега Ющука за виправдання прес-секретаря громадського формування «Варта порядку» Олександра Волянюка, якого затримали п’яним за кермом.

Акція відбулася під стінами Луцького міськрайоного суду сьогодні, 26 травня.

Участь в протесті взяли близько 100 учасників, закрема, члени громадського формування  «Самооборона Волині», «Народний контроль Волині», «Національний Корпус», військові та небайдужі лучани.

Нагадаємо, Олександра Волянюка поліцейські зупинили 19 лютого. Він кермував автівкою, а після проходження алкотесту прилад показав 0,68 проміле алкоголю в крові. Проте Волянюк заперечував цю інформацію через нібито відсутність доказів його нетверезого кермування. У суді адвокат Волянюка заявила, що коли її підопічний казав, що «вживав», то жартував. Окрім того за її словами, тестер для перевірки алкоголю в крові міг бути несправним, бо показував неправильний час. Зрештою суддя Олег Ющук підтримав позицію захисту та закрив справу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СПРАВУ ЩОДО П′ЯНОГО ВОДІННЯ ОЛЕКСАНДРА ВОЛЯНЮКА

Протестувальники вигукували гасла: «Ющук, звільняйся і більш не повертайся!», «Закон один для всіх!». Окрім того, обурені лучани вивісили тематичні плакати, а учасники «Національного Корпусу Волині» запали фаєри під стінами суду.

«Виявляється, що для наших суддів відео з натільних камер поліцейських, свідчення поліцейських, які перебувають на службі, які затримують і оформляють п’яних водіїв – це не докази», – обурився Олександр Ніколайчук.


Залишити відповідь