У Луцьку просять звільнити головну муніципалку міста

Просять звільнити очільницю департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлію Сиротинську.

Петиція з відповідним проханням з′явилась в єдиній системі місцевих петицій вчора, 24 травня. Автор – Андрій Гнатюк.

«Прошу звільнити із займаної посади директора департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Сиротинську Юлю Ярославівну по ряду причин: використання службового становища з метою власного збагачення, зловживання службовим становищем, систематичні порушення етичного кодексу працівника органів місцевого самоврядування, зверхнього ставлення до населення міста Луцька, неодноразового порушення чинного законодавства при виконанні службових обов’язків, за практикування паличної системи по написанню протоколів, за систематичне порушення трудової дисципліни та трудового законодавства», — йдеться в петиції.

Нагадаємо, 30 листопада під час сесії міської ради депутат Павло Данильчук повідомив, що Юлія Сиротинська відпросилась на навчання, а поїхала відпочивати. Очільниця муніципалів отримала оплачувану відпустку терміном на 16 календарних днів – зі 7 по 22 листопада 2016 року – для того, щоб здати сесію у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, однак у цей час поїхала мандрувати Європою.

Звинувачення у розтраті коштів громади Юлія Сиротинська спростувала. Крім того, через подорож за кордон очільницю луцьких муніципалів не «підвищили».

Згодом правоохоронці з цього приводу відкрили кримінальне провадження.

3 коментарі

 1. Юля сказав:

  Давно пора гнати поганою мітлою корупціонерка

 2. Юля сказав:

  І вельми шановного пана Миронюка туда само

 3. Анатолій сказав:

  Під виглядом приведення у відповідність історичної частини міста та центральних вулиць на демонтаж тимчасових споруд в 2017 році виділено з міського бюджету 1099 тис.грн.Ці кошти «освоювати» буде Департамент муніципальної поліції.
  Згідно бюджетного запиту Департаменту муніципальної поліції на 2017 рік вартість витрат на демонтаж та зберігання конструкцій становить 1,5 тис.грн.
  Незрозуміло чому, але згідно оголошеного 07.04.2017 муніципалами тендеру на один об’єкт планується витрачати вже аж 5361 грн. (1099 тис.грн./ 205 шт.), При цьому було оголошено два тендери які відмінені що дає право укласти угоду з «потрібним» виконавцем робіт без проведення державних закупівель.
  Судячи з практики минулих років така угода Департаментом в особі Сиротинської буде укладена з постійним « клієнтом» підприємцем Книшом. Непоганий заробіток за бюджетні кошти.
  Виникає питання, які виникли надзвичайні обставини що ціна за рік могла вирости в більш як в три рази ???. І чому при цьому ціна не відповідає бюджетному запиту ???.

Залишити відповідь