У помешканні лучанина виявили нарколабораторію

Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні 32-річного лучанина поліцейські виявили підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

У волинянина оперативники вилучили, зокрема, хімічні речовини, прекурсори, посуд та інше обладнання призначене для виготовлення психотропу та 10 грам готового амфетаміну.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

«Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та частиною 2 статті 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Нині, у справах призначені всі необхідні експертизи, триває досудове розслідування», – повідомив Петро Шпига, начальник головного управління національної поліції у Волинській області.

Нагадаємо, що 16 травня в обласному центрі Волині поліцейські виявили та припинили діяльність підпільної лабораторії з вирощування елітних сортів конопель.

Залишити відповідь