Життя нічного Луцька: п’яний дебош та розшукуваний автомобіль

У Луцьку активісти групи швидкого реагування «Самооборона Волині» розповіли про перебіг нічного чергування.

Звіт склала учасник групи Тетяна Должко, – повідомляє Олександр Ніколайчук.

«21:15 вул. Гулака-Артемовського, 15а. Надійшло повідомлення, що в дворі цього будинку знаходиться п’яний неадекватний чоловік. Коли прибули на місце, виявили трьох чоловіків і класичну картину – «розборки» за грошові борги. Один із молодиків заборгував іншому значну суму грошей і не повертає. Другий вирішив повертати гроші за допомогою сили. Але втрутився третій – котрий зателефонував на 102. Після встановлення всіх обставин даної ситуації порадили чоловікам вирішувати фінансові питання подібного характеру за посередництвом суду та законними методами. Тим паче, що існують задокументовані підтвердження боргу. А також, записали всі дані цих людей, на випадок вирішення конфлікту насильним методом. Не дійшовши згоди і отримавши відмову про написання пояснення та заяви на міськвіддлі, залишили їх самостійно шукати згоди.
Висновки – чоловіки будьте чоловіками і вмійте відповідати за свої вчинки, навіть якщо доходить до кулаків».

«22:00 вул. Арцеулова, 1. Доки спілкувались із чоловіками на вул. Гулака-Артемовського, до нас підійшла жінка, котра проживає на вул. Арцеулова,1. Попрохала допомогти достуктатись до сусідів поверхом вище, котрі затоплюють її квартиру. Прибувши за вказаною адресою, дійсно побачили, що вода тече вже із люстри на стелі. До сусідів не достукались, зате додзвонились, вони повідомили, що знаходяться за містом. Тому було перекрито стояк та на певний час ліквідовано мініпотоп.
Висновок – для цього підїзду – самообороівці герої та рятівники, дякували і хвалили».

«22:30 Майдан Театральний, Народний будинок «Просвіти», діти. Спільно із патрульними прибули на місце. За допомогою зовнішніх пожежної драбини та сходів піднялися з двох боків на дах та оглянули місце, дітей, і загалом людей, там не виявили, лише пусту пляшку від вина. По різних закутках було іще багато інших пляшок від алкоголю.
Висновок – в центрі міста є ось таке популярне місце екстремального відпочинку».

«22:45 вул. Львівська, біля кафе «Леон» за допомогою звернувся екіпаж патрульної поліції. Ситуація була така – водій автомобіля «Мерседес» у стані алкогольного сп’яніння перетнув подвійну, намагався утекти від патрульних, котрі врешті його затримали та виявили, що даний транспортний засіб не зареєстрований, номери викрадені. Прибула слідчо-оперативна група. Завдяки пилочці для нігтів автівка завелась і була нами транспортована до міськвідділу.
Висновок – як добре мати мультитул».

«05:00  вул. Грушевського, через дорогу від «Версалю». Прохожий повідомив, що на тротуарі лежить молодий чоловік. Коли підійшли ближче, виявили наявність пульсу й дихання та стан сильного алкогольного сп’яніння. Встановили особу та місце її проживання. Допомогли піднятись, дійти до зупинки та посадили на лавочку, щоб міг маршруткою доїхати додому. А оскільки ми всю ніч робили добро, то шматочок добра перепав і цьому хлопцеві. Відмили йому руки та обличчя, допомогли почистити одяг.
Висновок – нам вперше в такій ситуації щиро дякували».

Загальний висновок – ГШР Самооборони назбирала подяк, натворила добра, хоч німб на голову чіпляй)».

Ми ще проводили традиційне патрулювання дворів та вулиць міста, трішки прибирали сміття, забрали на штаб волонтерки чуть-чуть харчів із корзини у «Пакко», пили чай-каву з канапками та чемно спілкувалися із дружелюбними лучанами.

PS. Навіть «попасли» чергову точку з алкогольною бормотухою, але цього разу «не накрили».

Шкода, що наші інші групи «лінуються» писати та публікувати звіти. А таки є про що. І є чого. Намагаюся працювати у тому напрямку, щоб переконати, що публічність допомагає усувати суспільні проблеми та підійматися їх на обговорення й актуалізовувати. До прикладу, пам’ятаєте, якось писав про шістдесятирічного дідуся, що після відвідин точки по вул. Кравчука, яку ми минулого тижня прикривали, п’яний дебош вдома влаштував. За побиття своєї внучки, котру переплутав у ліжку з дружиною, 15 діб адмінарешту отримав.

І по ліваковому Мерсу, що без документів, пропонував батькові гореводія домовитися зі слідчими, щоб на війну хлопцям передати, бо ж зігниє на штрафмайданчику. А так ще й подяку отримає. Авто крепке. Ще й зелене. Закликаю причетні до події сторони зголоситися до такої ініціативи», – резюмує активіст.

Залишити відповідь