Луцьк: збиткову книгарню хочуть об’єднати з іншим магазином

Депутати Волинської обласної ради пропонують об’єднати дві луцькі комунальні книгарні.

Про це повідомили в облраді.

Таку пропозицію озвучили під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 18 травня.

Так, обранці підтримали проект рішення обласної ради «Про реорганізацію торгово-виробничого підприємства «Планета».

Йдеться про те, щоб  реорганізувати торгово-виробниче підприємство «Планета», приєднавши його до комунального підприємства «Освіта». Депутатам запропонували встановити, що  комунальне підприємство «Освіта» є правонаступником всіх майнових і немайнових прав і обов’язків торгово-виробничого підприємства «Планета».

Зі слів начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослави Якимчук, з такою пропозицією виступила тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка заслухала звіт керівника «Планети».

Члени комісії вважають об’єднання двох книгарень ефективним господарським рішенням, оскільки ТВП «Планета» наразі має збитки в сумі майже 97 тисяч гривень. Профільний відділ обласної ради рекомендує покрити ці збитки з обласного бюджету, а контракт з діючий керівником «Планети» Катериною Кузь продовжити до кінця нинішнього року.

Разом з тим, комісія рекомендувала голові обласної ради Ігорю Палиці вирішити питання про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Освіта» Оксаною Грінченко на три роки.

Залишити відповідь