Волноваха: волиняни презентують проект храму на честь загиблих воїнів

У Волновасі Донецької області зведуть храм у пам’ять про українських воїнів, які загинули за волю і незалежність України на війні.

Про це інформує Волинська регіональна дирекція НСТУ.

19 травня волиняни презентуватимуть проект будівництва храму жителям Волновахи.

Храмовий комплекс будуватимуть за пожертви волинян і донеччан, а також завдяки підтримці колишнього Луцького міського голови Миколи Романюка, народного депутата України Дмитра Лубінця, заступника голови Волноваської районної ради Сергія Демченка.

Поблизу храму збудують і капличку, місце для освячення води, дзвіницю. Територію навколо огородять декоративним парканом, буде три вхідні брами, сучасне мощення.

Представники ініціативної групи вже визначилися, що храм у Волновасі назвуть на честь Святителя Миколая Чудотворця. Також  визначили, що гроші для будівництва святині акумулюватимуть, зокрема, на окремому рахунку благодійного фонду «Волинь-2014».

На цей рахунок уже надійшло понад 330 тисяч гривень від меценатів і небайдужих лучан. Підтримати цю акцію зголосилися й народні депутати України.

19 травня волиняни презентуватимуть проект будівництва храму жителям Волновахи. У рамках цієї поїздки заплановане й закладання у фундамент майбутнього храму капсули  у вигляді ключа «Луцьк і Волноваха: разом».

Окрім того, відбудеться футбольний турнір за участю волинської команди «Абориген». Також волиняни відвідають місця загибелі військових, зустрінуться із керівництвом Волновахи і молоддю.

Залишити відповідь