Холод, сморід та відключення води: на що скаржились лучани

Директор департаменту Центру надання адміністративних послуг Лариса Карп’як під час оперативної наради, сьогодні, 16 травня, розповіла про звернення, які надійшли в групу оперативного реагування «15-80».

Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Загалом з з 18 квітня до 14 травня на адресу міської ради надійшло 1581 телефонне звернення (в середньому 59 за добу), 481 з них – інформаційно-консультативного характеру.

Найбільше дзвінків надійшло на роботу ДКП «Луцьктепло», а саме 343 – 21 %. Здебільшого лучани просили увімкнути опалення в житлових будинках під час похолодання в другій половині квітня. Також у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт зупинилибойлерні на вулиці Гордіюк, 10; Кравчука, 26; Січова, 3; Федорова, 4; Конякіна, 7, 8, 37б; Богомольця, 2; просп. Молоді, 5; Волі, 22; Соборності, 20 та котельні на вул. Карбишева, 2; Задворецька, 13. Це призвело до тимчасової відсутності гарячої води в помешканнях місцевих мешканців. Крім цього, нарікали мешканці міста на недостатні параметри гарячого водопостачання (Мазепи, 4/42; 10/17; Січова, 1/6; Гордіюк, 20а/50; Декабристів, 31/20; Відродження, 5/46; 39/17; Козакова, 1/29; Кравчука, 15, 19б/42; 22/49, 73, 190).

Також скарги стосувалися благоустрою після проведення ремонтних робіт на мережі біля будинків на вулиці Рівненській, 105; Гордіюк, 12; Шота Руставелі, 9; проспекті Молоді, 23; Соборності, 13.

200 звернень надійшло зприводу житлово-комунальної сфери нашого міста. На виконання в ЖКП-2 передали 20 повідомлень; ЖКП-3 – 19; ЖКП-7 – 16; ЖЕК-8 ЖБК – 25; ЖКП-11 – 12; ТзОВ «М.Ж.К.» – 41.

156 дзвінків стосувались відсутності електропостачання в житлових будинках та квартирах, які були викликані як плановими відключеннями, так і аварійними.

59 звернень, які надійшли в групу «15-80», стосувались діяльності КП «Луцькводоканал». Працівниками підприємства було ліквідовано пориви водопроводу на вул. Кривий Вал, 17, Володимирська, 116, Ярощука, 21а, Карпенка-Карого кут Шума, Репіна, 18, Привокзальна, 1; проведено заміну водопровідної мережі на вул. Загородня, 21, Володимирська, 127, Сосюри, 1; прочищено зовнішню каналізаційну мережу на вул. Станіславського, 50, Федорова, 4, Кравчука, 14, Богдана Хмельницького, 38, 8-го Березня, 36, Київський майдан, 3, просп. Відродження, 10, Соборності, 6, 29; закрито колодязь на вул. Винниченка, 51; зроблено благоустрій на вул. Шота Руставелі, 9. На даний час звернень на контролі немає.

23 дзвінки стосувались налагодження зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій. На контролі залишається налагодження мережі за такими адресами: Гнідавська, 72; Олекси Ошуркевича, 18а; Дорошенка, 35а; Репіна, 2; Кравчука, 5, 10, 12; Володимирська, 107; Замкова, 33; Дружби Народів, 9; Тарасова; Садова.

На виконання в ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» за звітний період передано 22 повідомлення. Про несвоєчасний вивіз твердих побутових відходів та прибирання біля контейнерів нарікали мешканці з вул. Дубнівська, 12; Ветеранів, 7; Володимирська, 103; Бенделіані, 5; Огієнка, 20; Героїв УПА, 37; 8-го Березня, 6; Київський майдан, 11; проспект Грушевського, 20. Також надходили звернення стосовно відкритого колодязя зливової каналізації на вул. Ветеранів, 7; прочистки зливової каналізації на вулиці Гірна, 5 та ліквідації провалля біля каналізаційного колодязя на вулиці Кравчука, 44.

12 звернень надійшло через зупинки ліфтів. Звертались мешканці з будинків на вул. Сагайдачного, 29/1 під’їзд; Конякіна, 9а/4 під’їзд; Дубнівська, 12/1 під’їзд; проспект Соборності, 6/4 під’їзд; 13б/2 під’їзд; проспект Молоді, 23/4 під’їзд. З 11 травня, в зв’язку з ремонтом обладнання, зупинені ліфти в будинках на вул. Чорновола, 6/5 під’їзд; Кравчука, 28/2 під’їзд.

На роботу ПАТ «Волиньгаз» надійшло 12 дзвінків. У зв’язку з самовільним підключенням газової колонки, сталося затоплення водою системи газопостачання в будинку на вул. Степана Бандери, 15. Внаслідок цього, працівники підприємства змушені були перекрити подачу газу на будинок. Також припиняли газопостачання в будинку на просп. Молоді, 13, оскільки проводили зварювальні роботи та в будинках на вулиці Конякіна, 11; 11а, де встановлювали загальнобудинковий лічильник.

Стосовно вирішення проблеми щодо безпритульних собак надійшло 7 повідомлень від мешканців вулиця Городецька, 11; Конякіна, 12б; Метельницького, 4; Ковельська/ зупинка ПАТ «Електротермометрія»; бульвар Дружби Народів, 3, які передано на виконання в КП «Ласка». Також нарікали лучани на велику кількість собак у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

23 дзвінки надійшло від мешканців будинків, в яких створені ОСББ.

55 звернень стосувались роботи маршрутних автобусів. Нарікали лучани на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години, великий інтервал та недотримання графіків руху, відмову водіїв їхати до кінцевої зупинки на КРЗ, грубу поведінку водіїв та порушення ними правил дорожнього руху, занедбаний та брудний стан автобусів на маршрутах №№1; 3; 4; 9а; 10; 12; 14; 17; 17а; 18; 19; 22; 23; 24; 25; 26; 27а; 29; 31; 47. Неодноразово надходили повідомлення про те, що не працює система спостереження за рухом маршрутних автобусів МАК. Всі звернення передано для моніторингу та вжиття заходів в управління транспорту та зв’язку. Крім того, ще 18 повідомлень були викликані через незадовільний рух тролейбусів у місті та переадресовані в Луцьке підприємство електротранспорту.

17 дзвінків було передано на опрацювання в департамент муніципальної поліції. Вони стосувались порушення правил благоустрою та прибирання територій, проведення будівельних робіт, зрізання дерев, спалювання побутових відходів та задимлення повітря, особливо в вечірні години; куріння в громадських місцях, паркування автомобілів на зелених зонах.

Окрім того за цей час надходили численні нарікання мешканців Вересневого мікрорайону, ЛПЗ, вулиці Львівської, Потебні, Володимирської, Карпенка-Карого, Київського майдану на неприємний їдкий запах нечистот у повітрі. З цього приводу отримали 67 повідомлень.

Лариса Карп’як зазначила, що на платформу «Відкрите місто» надійшло 31 повідомлення.

Щодо неприємних запахів, які вчора ввечері ширилися у районі Вересневого, заступник міського голови Костянтин Петрочук повідомив, що учора стався порив каналізаційної мережі, яка проходить з Вересневого до відстійників. Це спричинило значний викид нечистот в очисні споруди. Він особисто виїжджав на місце події, цілу ніч працювала ремонтна бригада, хотіли навіть зупинити Цукровий завод. Ведуться роботи з вирішення проблеми.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук щодо подачі теплопостачання зазначив, що було прийняте рішення Луцької міської ради про припинення теплопостачання у зв’язку з погодними умовами. Згодом температура повітря знизилася і подача теплопостачання у дошкільні навчальні заклади була відновлена. Відбулися перемовини й з керівниками ОСББ, проте більшість, зважаючи на високі тарифи, відмовилися від відновлення теплопостачання у житлові будинки. Була напрацьована схема щодо подачі теплопостачання в окремі будинки та до ДКП «Луцьктепло», надійшла лише одна заявка від мешканців будинку, яку задовольнили.

Ігор Поліщук також поінформував, що відбулося громадське обговорення проекту капітального ремонту вулиці Кривий Вал. Він закликав лучан подавати пропозиції, які будуть враховані при остаточному прийнятті рішення. Також відбувається геологічне дослідження вулиці Богдана Хмельницького щодо максимально якісного ремонту дорожнього покриття.

А от щодо звернень, що стосувались роботи маршрутних автобусів, то перевізник маршрутів №31 і 47 виграв суди і має виправити недоліки, що мали місце.

Залишити відповідь