Держава заборгувала Володимиру-Волинському більше 50 мільйонів

16 травня під час оперативної наради керівник структурних управлінь Володимир-Волинської міськради, Олександр Смикалюк повідомив, що держава по пільгах і субсидіях заборгувала близько 51 мільйона гривень.

Ситуація вимагає негайного вирішення, адже не всі комунальні підприємства наразі взмозі виплатити заробітню платню, — пише БУГ.

Як повідомив Ярослав Матвійчук, задля уникнення кризи в даній ситуації, виконавчий комітет міської ради надіслав листи відповідного змісту у Міністерства, відповідальні за становище, що склалося, та голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику.

Згідно з відповіддю, яка надійшла з Мінфіну, виправлення ситуації – компетенція обласної державної адміністрації, де мають належним чином розподілити між населеними пунктами області кошти, які надходять на погашення заборгованості по субсидіях та пільгах.

Щоправда, залишається відкритим питання, чи покривають надходження борги. При цьому слід врахувати, що у Володимирі-Волинському субсидіями користується 65% домогосподарств – понад 9 тисяч.

Залишити відповідь