У Луцьку викрили точку збуту розведеного спирту

«Самооборона» викрила в Луцьку точку збуту «пальонки» і сауну, що використовується не за призначенням.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав активіст Олександр Ніколайчук.

За його словами, точку викрили на вулиці Кравчука під час чергування з 12 на 13 травня у складі однієї з груп швидкого реагування ГФ «Самооборона Волині».

«Підприємець привозить розведений спирт у 5-тилітрових баклажках, наймані працівники розливають у «чекушки» по 0,25 літра та продають за 15 гривень за штуку. Також реалізовують пиво. Точка зі слів відвідувачів працює вже більше двох років. Сауна, що над підвальним приміщенням точки, вже півроку як не діє, об’єкт здається подобово за 250-350 гривень та погодинно: 1 година – 100 гривень, 2 години – 150 гривень. Самі розумієте, для чого», — йдеться у дописі.

Також Олександр Ніколайчук розповів, що робити з такими точками, на яких «нема управи»:
«Повинна бути добра воля сусідів, що живуть у під’їзді, будинку, на вулиці. І розуміння того, що багато чого залежить від кожного з нас. Ми, лучани, українці, не «маленькі люди», кожен із нас є держава. Все, що придумаєте та готові особисто втілювати. Мені якось хлопці розповідали, як вони боролися з точкою у себе в під’їзді у будинку на проспекті Соборності. Побороли. Можливо, не гуманно, але дієво: били усіх відвідувачів, хто приходив за пляшкою. Ті забули дорогу. Точка вмерла».

Залишити відповідь