На Волині поменшало мільйонерів

На Волині зафіксували на 15 мільйонерів менше, ніж у попередньому році.

Про доходи за 2016 рік, що перевищують один мільйон гривень, протягом деклараційної кампанії відзвітувалося 32 громадян. У минулому році за підсумками декларування доходів за 2015 рік на Волині було 47 офіційних мільйонерів, – інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Найбільша сума доходу, яку вказав у своїй податковій декларації волинянин-мільйонер цього року, – 21,5 мільйона гривень. А загалом волинські мільйонери – декларанти разом відзвітувалися про 126,2  мільйона гривень доходів.

«Декларування доходів – це звична європейська практика. Високі стандарти якості життя в цивілізованих країнах – це завжди чесно задекларовані доходи і сплачені з них податки. Зробити такий свідомий крок спершу повинні найбагатші, тоді запровадження практики декларування доходів усіма громадянами отримає не лише схвалення загалу, а й матиме вагомий фінансовий ефект для бюджету. Наразі щиро дякую всім волинським декларантам, котрі, задекларувавши доходи, зробили свій індивідуальний внесок в добробут країни», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як повідомила керівник волинських фіскалів, протягом кампанії декларування доходів на Волині податкові декларації про майновий стан і доходи подали 6002 громадян. Волиняни задекларували 490,5 мільйона гривень доходів за 2016 рік.

Залишити відповідь