Обстріл польського консульства: чому затягуються пошуки винних

Оскільки зловмисників, які обстріляли з гранатомета Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку не упіймали за гарячими слідами, то розшукові дії затягуються.

Про це стало відомо під час брифінгу першого заступника прокурора Волинської області Віктора Швидкого 11 травня, — пише ІА «Волинські новини».

Як пояснив Віктор Швидкий, конкретної інформації у слідчих поки немає.

«Знаєте, скільки зараз зброї на руках. Знайдемо виконавця — буде ясно, хто замовник. Голослівно казати не можу. Конкретної інформації наразі немає, якщо вона є у слідчих, то це поки що таємниця слідства. Але з практики скажу, якщо не затримали у перші 3 дні, то це відкладається», — пояснив він.

Нагадаємо, у ніч з 28 на 29 березня в Луцьку обстріляли будівлю Генконсульства Польщі. Постріл здійснили з дороги на перехресті вулиць Дубнівська та Глушець. Саме там знайшли задню кришку тубуса від гранатомета, який і став знаряддям обстрілу.

У СБУ офіційно назвали обстріл Генерального консульства Польщі в Луцьку терористичним актом, а в діях зловмисників правоохоронці вбачають чіткий слід російських провокаторів. У зв’язку з терактом усі польські консульства в Україні на декілька днів припинили роботу.

Як повідомляв голова Волинського товариства «Холмщина» Микола Онуфрійчук, небайдужі люди, які прагнуть якнайшвидшого розкриття цього злочину, пообіцяли за детальну інформацію про нічний обстріл надати мільйон гривень. Однак осіб, які обстріляли консульство, досі не встановили.

Залишити відповідь