На Сході під обстріл потрапили військові капелани з Волині

Під час чергової поїздки на передову обстріляли волинських волонтерів.

Допомогу на Схід везли військовий священик із Шацька Роман Скірак разом із протоієреєм Матвієм Олійником з Люблинця та капеланами Володимир-Волинської єпархії, — пише Район.Шацьк.

Священики взяли участь у великодньому візиті до воїнів 14-ї бригади, які перебувають на передовій. Також відвезли військовим не лише гуманітарну допомогу, а й інші речі, яких вони потребують, зокрема, запчастини, спорядження, а також вишиті тризуби на згадку про те, що про них завжди пам’ятають.

Не вперше із душпастирями поїхав і мистецький десант із Ковеля «Вбережу», який давав концерти, і тим підтримав бойовий дух.

Як розповів протоієрей Роман Скірак, настоятель парафії святого Архістратига Михаїла УПЦ КП Шацька, капелани відвідали дитячі садки, школи, інтернати. Зокрема, відвезли іграшки для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування інтернату міста Щастя, що на Луганщині.

Не обійшлося без ексцесів — в дорозі вийшов з ладу автомобіль, яким капелани їхали на Схід, а в Станиці Луганській вони потрапили під обстріл. Ніхто не постраждав.

Залишити відповідь